ورزشی

پویول: مسی بدون شک بهترین بازیکن تاریخ است

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1727091/50

زمان: 13:12  
1399/10/03

بازدید: 7,031

کارلس پویول بعد از عبور لیونل مسی از رکورد پله با ستایش از کاپیتان بارسلونا از او به عنوان بزرگترین فوتبالیست تاریخ یاد کرد.

به گزارش “آلانه”، بعد از آنکه لیونل مسی در جریان پیروزی 3-0 بارسلونا مقابل وایادولید گلزنی کرد تا با رساندن تعداد گلهایش با پیراهن بارسا به عدد 644 از رکورد پله عبور کرده و بیشترین گل با پیراهن یک باشگاه را به نام خود ثبت کند کارلس پویول از ستاره آرژانتینی بارسا تمجید کرده و گفت او بدون شک بزرگترین فوتبالیست تاریخ است.

 

 

پویول که در این باره با گل صحبت می کرد گفت:” اگر از من بپرسید مایکل جردن کیست می گویم بهترین بسکتبالیست تاریخ. به نظرم مسی هم موقعیت مشابهی دارد و بزرگترین فوتبالیست تاریخ است. درباره اینکه آیا مایکل جردن هم واقعا بهترین در تاریخ است بحثهایی شده و نظرات متفاوت است و بی طرف بودن در چنین مساله ای سخت است. من می دانم برای یک هوادار رئال مادرید سخت است این را بپذیرد که مسی بهترین است”.

 

 

کارلس پویول در ادامه گفت:” ما خوش شانس بودیم که او را داشتیم. ولی من جدی می گویم حتی اگر احساسم نسبت به بارسا را کنار بگذارم باز هم به این نتیجه می رسم که مسی بهترین است. در حال حاضر که کسی در حد او و نزدیک به او نیست. امیدواریم در آینده کسی پیدا بشود که از مسی بهتر باشد. هر چند این به نظرم اگر غیرممکن نباشد بسیار مشکل است”.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا