ورزشی

محرومیت شجاعی از حضور روی نیمکت تراکتور

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، بعد از برکناری علیرضا منصوریان، مدیران تراکتور تصمیم به این گرفتند تا در ادامه مسابقات تا تعیین سرمربی بعدی تیم، کارهای فنی را برعهده مسعود شجاعی قرار دهند. کاپیتان سابق تیم ملی که سابقه سال‌ها حضور در فوتبال اسپانیا و یونان را در کارنامه دارد، طی چند دیدار اخیر در قامت مربی و فرد تصمیم گیرنده روی نیمکت این تیم حضور یافت و البته توانسته به نتایج مطلوبی برای بازگشت تراکتور به جمع مدعیان دست یابد.

 

اکنون اما در آستانه دیدار با نفت آبادان، گفته می‌شود مجوز حضور مسعود شجاعی روی نیمکت این تیم به عنوان مربی داده نشده است و او باید بهمراه دیگر بازیکنان ذخیره تیم از روی سکوها بازی را دنبال کند. این اتفاق البته در شرایطی خواهد افتاد که شجاعی در بازی فردا به عنوان بازیکن اصلی تیم را همراهی نکند.

 

با توجه به پروتکل‌های کرونا، از اواخر فصل گذشته بازیکنان ذخیره باید از روی سکوها کار را دنبال کنند و تنها در زمان گرم کردن اجازه حضور در زمین و پشت دروازه را خواهند داشت و روی نیمکت تیم‌ها را تنها اعضای فنی و پزشکی و تدارکات  تشکیل می‌دهند.

 

با توجه به اینکه مسعود شجاعی در شرایط فعلی کارت یا مجوز همراهی تیم را به عنوان بازیکن در اختیار دارد و کارت جدیدی برای او به عنوان مربی صادر نشده، در جلسه هماهنگی پیش از بازی برابر صنعت نفت آبادان ناظران بازی به سرپرست تراکتور اعلام کرده‌اند که او قادر به حضور روی نیمکت در صورتی که در ترکیب اصلی تیم نباشد نخواهد بود و باید از روی سکو همانند دیگر بازیکنان کار را دنبال کند.

 

در این جلسه هماهنگی سرپرست و اعضای تراکتور با اشاره به اینکه مسعود شجاعی طی دیدارهای اخیر روی نیمکت حضور داشته و بدون مشکل تیم را همراهی کرده، قصد داشتند مجوز او را برای دیدار با صنعت نفت آبادان نیز دریافت کنند که ناظران بازی با اعلام اینکه این موضوع تخلف از سوی وی در دیدارهای اخیر بوده، از تکرار آن در دیدارهای آتی و خصوصا در بازی با نفت آبادان به عنوان تخلف و ممنوعیت یاد کردند.

 

اکنون باید دید در دیدار حساس فردا که هر دو تیم برای تداوم حضور در کورس مدعیان و شانس دستیابی به صدر جدول می‌جنگند، مسعود شجاعی از روی سکوها کار هدایت فنی تیم تراکتور را برعهده خواهد داشت و از روی نیمکت نیکبخت کار را دنبال می‌کند یا اینکه به عنوان یکی از 11 بازیکن اصلی در ترکیب ابتدایی به میدان می‌رود تا بتواند شرایط فنی تیم را در جریان بازی فراهم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا