سیاسی

محرومیت‌زدایی سرلوحه کار نیروی زمینی سپاه است

پنل اس ام اس هیرو

محرومیت‌زدایی سرلوحه کار نیروی زمینی سپاه استبه گزارش  حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه آلانه، سردار سرتیپ پاسدار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز چهارشنبه در مراسم افتتاح طرح‌های محرومیت زدایی این نیرو طی سخنانی، اظهار داشت: من لازم می‌دانم که از تلاش شبانه روزی همه عزیزان قرارگاه‌های منطقه‌ای نیروی زمینی سپاه که دونقش اساسی ایجاد امنیت پایدار و محرومیت زدایی را دنبال می‌کنند تشکر می‌کنم.

وی افزود: ما در همه قرارگاه‌ها محرومیت زدایی را سرلوحه کار خودمان قرار می‌دانیم و از امکانات نیرو و سایر ارگان‌ها برای این امر استفاده می‌کنیم.

سردار پاکپور ادامه داد: از سال ۸۸ که سردار شوشتری در قرارگاه قدس منصوب شد به موازات اقدامات عملیاتی اقدامات محرومیت زدایی هم در نیروی زمینی انجام می‌شد و این موضوع سهم قابل توجهی از اقدامات نیروی زمینی را به خود اختصاص داده است.

فرمانده نیروی زمینی سپاه در پایان تاکید کرد: یکی از وطایف عمده ما به عنوان پاسدار انقلاب محرومیت بدایی است و باد در همه شرایط کنار مردم باشیم. در حوادث هم اولین نیرویی هستیم که به کمک مردم می‌شتابیم و این را وظیفه پاسداری خودمان می‌بینیم.


بیشتر بخوانید

حل مشکل محرومان؛ وظیفه نیروی زمینی سپاه


انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا