ورزشی

علیپور: به احترام هواداران تراکتور سکوت کردم

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1727096/47

زمان: 13:46  
1399/10/03

بازدید: 13,122

نصیرزاده 10 سال است که من را ندیده؛

مدیرعامل سابق باشگاه تراکتور درخصوص وضعیت این تیم و حواشی اطراف آن اظهار نظر کرد.

به گزارش “آلانه”، در روزهای اخیر تنش های زیادی اطراف باشگاه تراکتور وجود داشته است؛ تی تی ها که تصمیم به اخراج علیرضا منصوریان گرفتند، پیش از آن با جدایی مدیرعامل خود مواجه شدند و حالا با مصاحبه های روزانه طرفین، فضا به التهاب کشیده شده است.

 

پس از این که علیرضا منصوریان نقل قولی را از محمد علیپور مدیرعامل سابق این باشگاه مبنی بر عزم زنوزی برای اخراج او 10 روز پیش از آغاز لیگ به زبان آورد، هوشنگ نصیرزاده معاون ورزشی قرمزهای تبریزی در مقام تکذیب این نقل قول برآمد و گفت که اتفاقا خود علیپور مخالف همکاری با منصوریان بود.

 

او درباره این موضوع عنوان کرد: بعد از جدایی من از تراکتور موارد متعددی مطرح شده است ولی من همانطور که تا امروز سکوت کردم خیلی دوست ندارم ورود کنم و تیم خوب تراکتور و هواداران دوست داشتنی و محترمش را وارد حاشیه کنم و خدای نکرده تراکتور به خاطر این مسائل آسیب ببیند.

علیپور درباره ادعای نصیرزاده: تنها توضیحی که می‌توانم بدهم این است که اگر آقای نصیرزاده در 10 سال اخیر من را از نزدیک دیده است همه حرف‌هایش درست است. آخرین باری که من و ایشان از نزدیک یکدیگر را دیدیم در شرکت نفت بود که بیش از 10 سال از آن می‌گذرد و من به واسطه رایزنى بعضى دوستان  آقای نصیرزاده را به حضور پذیرفتم و درخصوص موضوعى دیداری داشتیم و بعد از آن دیگر برخوردی نداشتیم.

 

مدیرعامل سابق سرخ ها در پایان صحبت هایش اظهار داشت: به هر حال ایشان این صحبت را مطرح کرده و برای همین روی صحبت من با ایشان است ضمنابه آقای نصیرزاده هم توصیه می‌کنم نقش واسطه گرى را در این ماجرا و موارد مشابه ایفا نکنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا