ورزشی

زیدان: امشب صلاح نبود هازارد بازی کند

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، رئال مادرید امشب موفق شد با دو گل کاسیمیرو و کریم بنزما بر گرانادا پیروز شده و با روحیه بالا به استقبال کریسمس برود.

بازی برای رئال بسیار دشوار بود و در نیمه دوم بود که توانست با دو گل ششمین برد متوالی خود رتا رقم بزند. رئال حالا با 32 امتیاز تیم دوم لالیگاست.

 

 

 

 

زین الدین زیدان سرمربی رئال در پایان بازی گفت:« بازی خیلی سخت و پرزحمتی بود. گرانادا کار را برای مان خیلی پیچیده کرد. قبل از بازی هم گفته بودم که چه دیداری انتظارمان را می کشد. گرانادا از جلو پرس می کرد و این کار را هم خیلی خوب انجام می دادند. نیمه اول نتوانستیم بازی خودمان را انجام دهیم ولی در نیمه دوم بهتر شدیم. از این پیروزی خوشحالم چون به سختی حاصل شد و در مجموع شایسته این سه امتیاز بودیم.»

 

زیدان ادامه داد:« نیمه دوم خوب توپگیری می کردیم ولی در نیمه اول به دلیل بازی پرفشار گرانادا موفق به این کار نمی شدیم. برابر یک تیم بسیار باکیفیت برنده شدیم و باید خوشحال بود. این ششمین برد متوالی بود و باید از بازیکنانم متشکر باشم.»

 

توصیه به کاسییمیرو برای سر زدن:« می دانیم که او درون محوطه جریمه به خاطر خصوصیات بدنی اش می تواند سرهای خوبی بزند. او در دفاع از این حیث موثر کار می کند و این خصیصه در حملات هم به کار می آید. گلی که زد، در مجموع حاصل یک حرکت تماشایی بود. سانتر آسنسیو فوق العاده بود و روی سر کاسیمیرو نشست. برای هر دو و در مجموع تمامی بازیکنانم خوشحالم.»

 

 

 

 

لالیگا یا لیگ قهرمانان:« برای هر دو هدف باید بجنگیم. فعلا تمرکزمان روی لالیگاست و پس از این پیروزی سه روز استراحت خواهیم کرد. بازیکنان در کنار خانواده کریسمس را پشت سر می گذارند و در برگشت روزهای سختی در انتظارمان خواهد بود.»

 

وضعیت ادن هازارد:« امروز صلاح ندیدم بازی کند و ترجیح دادم روی ادن ریسک نکنم. شرایط او خوب است و به تدریج وارد ترکیب خواهد شد.»

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا