ورزشی

رحمتی: ما موش آزمایشگاهی داوران جدید نیستیم

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، دیدار شهرخودرو و آلومینیوم در مشهد با تساوی دو – دو به پایان رسید و تیم ها امتیازات را تقسیم کردند. مهدی رحمتی سرمربی شهرخودرو به دستور سازمان لیگ حق حضور در کنفرانس های خبری را ندارد و به همین دلیل او خارج از میکسدزون استادیوم امام رضا (ع) پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.

رحمتی پس از تساوی تیمش در برابر آلومینیوم اراک گفت: دوست دارم در کنفرانس های خبری قبل و بعد از بازی شرکت کنم و پاسخگوی اتفاقات باشم ولی سازمان لیگ به ما اعلام کردند به دلیل اینکه من کارت مربیگری ندارم، نمی توانم در کنفرانس های خبری شرکت کنم. من هم به تصمیمشان احترام می گذارم و سعی میکنم بعد از بازی در میکسدزون صحبت هایم را مطرح کنم.

رحمتی در مورد دیدار با آلومینیوم نیز گفت: ما این تیم را آنالیز کرده بودیم و با آمادگی کامل به این دیدار آمده بودیم و نقاط ضعف و قدرتشان را می دانستیم. مشخص بود که باید در بازی چه کاری را انجام دهیم. در ابتدای بازی موقعیت های جسته و گریخته ای را بدست آوردیم. روی دو ضربه ایستگاهی دو گل را دریافت کردیم ولی توانستیم به بازی برگردیم و تا خواستیم خودمان را پیدا کنیم، 10 نفره شدیم که این هم از اثرات جوان بودن تیم است.

بین دو نیمه تعویض هایی داشتیم و سعی کردیم بازی را ببریم و حتی 10 نفره به دنبال پیروزی بودیم. نیمه اول بدشانسی آوردیم ولی خد ارا شکر توانستیم بازی را مساوی کنیم. امیدوارم در بازی های بعدی امتیازات این بازی را جبران کنیم.

رحمتی صحبت هایش را اینگونه ادامه داد: از روز اول که تیم ما تشکیل شد، نفرات جدیدی به تیم ما اضافه شدند و فکر میکنم 10 نفره شدن در این بازی خیلی به ما کمک کرد. من در آخر بازی بابت زحمات بچه ها از آنها تشکر کردم. ما در نیمه دوم به انسجام و همدلی تیمی رسیدیم. بازیکنان با تمام انرژی برای تیم زحمت کشیدند و به دنبال پیروزی بودند. فکر میکنم اتفاقات خیلی خوبی بود و ان شالله روند صعودیمان را از این بازی شروع می کنیم و در بازی های بعدی امتیازات از دست رفته را جبران می کنیم.

سرمربی شهرخودرو در مورد نحوه قضاوت داور مسابقه گفت: من از روز اول گفته ام که در مورد داوری صحبت نمی کنم ولی از دپارتمان داوری خواهش میکنم به وضعیت داوری برسند. مالک تیم ما از جیب خودش خرج می کند. تیم ما یک مربی و بازیکنان جوانی دارد. ما موش آزمایشگاهی نیستیم که هر داوری در اولین قضاوت هایش، بازی شهرخودرو را داوری کند.

او ادامه داد: آنها آزمون و خطای داورهایشان را بر روی ما تست می کنند. انتخاب داورها به ما ربطی ندارد. می توانید آمار بگیرید که در این چند وقت اخیر چند داور را برای تیم ها انتخاب کرده اند. نمی خواهم در مورد اتفاقات و اشتباهات داوری صحبت کنم فقط مجددا می گویم که ما موش آزمایشگاهی نیستیم و همین جمله کفایت می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا