سیاسی

تامین ۲۰ میلیارد لوله برای حل مشکل غیزانیه از سوی بنیاد مستضعفان

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش  حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه آلانه، پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان در مراسم افتتاح طرح‌های محرومیت زدایی نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: سردار سلامی تقریبا هر ماه جلسه قرارگاه محرومیت زدایی امام حسن مجتبی را اجرا می‌کنند و بنده هم عضو آن جلسه هستم و خودمان را موظف می‌دانیم که در این قرارگاه خدمتی را به مردم انجام دهیم.

وی افزود: وضعیت مردم سطح پایین خوب نیست و این تورم افسار گسیخته فشار زیادی به مردم وارد کرده و لذا هرکاری می‌توانیم باید انجام دهیم و این فرمان رهبر انقلاب است که به این اقدامات باید سرعت داد. در موضوع کرونا از رهبر انقلاب سوال کردم چقدر از اموال بنیاد را می‌توان برای کرونا هزینه کرد؟ ایشان فرمودند «هرچه می‌توانید کمک کنید» یعنی سقفی برای این کار تعیین نکردند.

فتاح ادامه داد: هرچه که نیروی زمینی برای ما تعیین کرده است را با افتخار انجام می‌دهیم و از فرمانده نیرو می‌خواهم که به این اقدامات سرعت ببخشند و ما مطمئن‌تر از نیروی زمینی که امین نظام و مرزداران کشور هستند برای محرومیت زدایی پیدا نمی‌کنیم.

رئیس بنیاد مستضعفان تصریح کرد: تاکید ما بیشتر بر انجام اقدامات ماندگار محرومیت زدایی مانند ساخت مسکن است و این آمادگی را داریم که حوزه ساخت مسکن را به صورت ویژه بپردازیم و به بنیاد علوی ماموریت دهیم تا هزاران مسکن برای محرومین با همکاری نیروی زمینی سپاه بسازد.

وی اظهار کرد: اشتغال اصل محرومیت زدایی است و در تخصیص وام برای این حوزه آمادگی کامل داریم. در حوزه تجهیز آمبولانس برای مناطق محروم هم آماده همکاری با نیروی زمینی سپاه هستیم و برای تامین جهیزیه هم توان تامین بیش از آن چیزی که امروز اهدا شد را داریم. ما در محرومیت زدایی نمی‌خواهیم درگیر کار‌های پرهزینه شویم و تلاش داریم تا کار‌های کوچک و زود بازده را انجام دهیم. چند روز پیش سردار سلامی با ما تماس گرفتند و ما برای حل مشکل غیزانیه ۲۰ میلیارد لوله برای این کار تامین کردیم و در اختیار قرارگاه خاتم الانبیا قرار دادیم. فلسفه بنیاد مستضعفان حمایت از محرومان است و این توصیه اکید رهبر انقلاب است. من اطمینان می‌دهم که در این اقدامات جهادی کنار سپاه باشیم و خدماتی را به مردم عزیز بکنیم.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا