سیاسی

به‌صورت جدی و سازمان‌یافته از جوانان نسل انقلاب استفاده شود

پنل اس ام اس هیرو

به‌صورت جدی و سازمان‌یافته از جوانان نسل انقلاب استفاده شودبه گزارش حوزه احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه آلانه، جلسه شورای راهبردی شبکه‌سازی اجتماعی ائتلاف نیرو‌های انقلاب اسلامی با حضور غلامعلی حداد عادل رئیس شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب اسلامی، پرویز سروری دبیر شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب و اعضای این شورا برگزار شد.

در ابتدای جلسه صادقی دبیر شورای شبکه سازی اجتماعی گزارشی از روند این شورا ارائه داد.

در ادامه حداد عادل رئیس شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب اسلامی با اشاره به ضرورت و اهمیت جریان‌سازی انقلاب گفت: تلاش نیرو‌های انقلابی سبب شد که مقام معظم رهبری با خوشحالی از این انتخابات، مجلس فعلی را مجلس انقلابی نام‌گذاری کنند.

وی افزود: مجلس از مشکلات اولیه با موفقیت عبور کرده و تصویب قوانینی مانند مالیات بر خانه‌های خالی، بحث هسته‌ای، اصلاح قانون انتخابات کار‌های مثبتی است که این مجلس در زمان کوتاه انجام داده است.

حدادعادل با تقدیر از اقدامات انجام شده برای شبکه سازی اجتماعی در شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب تصریح کرد: برنامه‌ریزی و تشکیل ۳۸ کانون تخصصی، اقدام مهمی برای سازماندهی و شبکه سازی در این شورا است به طوری که تاکنون در هیچ جایی چنین کانون‌های تخصصی تشکیل نشده و چنین تقسیماتی انجام نشده است که این کار بسیار خوب و با ارزشی است.

رئیس شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب اسلامی نظام با تاکید بر توجه به جوانان و سپردن کار‌ها به این قشر آینده ساز یادآور شد: باید با توجه به نعمت بزرگ توانمند بودن نسل انقلاب در عرصه‌های مختلف به صورت جدی و سازمان یافته از آنان استفاده شود و مسئولین در عرصه‌های آنان را دریابند. ما باید در کشور کسانی را در رأس کار‌ها بگذاریم که قدرت ارتباط گرفتن با نسل جوان را داشته باشند.

حداد عادل در پایان خاطرنشان کرد: نکته مهم این است که کار‌ها نه با عناوین و امضاها، بلکه توسط افراد کارآمد انجام می‌شود پس باید امور را به دست افرادی بدهیم که در عین تعهد، کارآمد هستند.

گفتنی است در پایان این جلسه احکام روسای کمیته‌های شورای راهبردی شبکه سازی اجتماعی ائتلاف نیرو‌های انقلاب اسلامی صادر شد تا با افزایش فعالیت شبکه‌های اجتماعی در فاصله ماه‌های باقیمانده تا انتخابات ۱۴۰۰ اهداف شوارای ائتلاف نیرو‌های انقلاب اسلامی تأمین شود.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا