ورزشی

برونو فرناندز: هنوز به بزرگ ترین هدفم نرسیده ام

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1727206/42

زمان: 21:26  
1399/10/03

بازدید: 3,918

برونو فرناندز آرزوهای بزرگی در ادامه فصل در ترکیب منچستریونایتد در سر دارد.

به گزارش “آلانه”، برونو فرناندز که سال قبل راهی اولدترافورد شد، در 42 بازی نخست حضور خود در یونایتد 25 گل به ثمر رسانده و 15 پاس گل نیز ارسال کرده که آمار فوق العاده ای محسوب می شود. حالا او در مصاحبه ای مدعی شد از حضور در یونایتد و بازی در بزرگترین باشگاه جهان رضایت دارد.

 

برونو فرناندز گفت: “من فکر می کنم همانطور که قبلا نیز گفته ام، بازی کردن در تیمی مانند منچستریونایتد آسان است، زیرا بازیکنان خوب زیادی در کنار شما حضور دارند. آنها به شما کمک می کنند تا بهتر شوید و من نیز اینجا هستم تا به هم تیمی هایم برای پیشرفت کمک کنم. بنابراین من فکر می کنم اگرچه کارنامه خوبی داشته ام، اما باید پیشرفت کنم. شرایط از حالا دشوارتر خواهد بود، زیرا بازیکنان من را بهتر می شناسند.

 

 

من فکر می کنم 12 ماه اول و در واقعا یعنی 11 ماه تا به حال برایم عالی بوده است. البته تردیدی وجود ندارد که من به مهم ترین هدفم یعنی فتح جام در یونایتد نرسیده ام. ما می توانیم این کار را در سال 2021 انجام دهیم و البته فکر می کنم آنچه در 11 ماه گذشته انجام دادیم واقعا خوب بوده است. من از حضور در یونایتد و عضویت در بزرگترین باشگاه جهان بسیار خوشحالم.

 

من از ثبت این کارنامه واقعا خوشحالم و بدیهی است که رسیدن به این اعداد کار آسانی نیست، اما من می خواهم بهتر و بهتر باشم و این فصل لیگ برتر را با گل ها و پاس گل های بیشتری از تعداد بازی هایم به پایان برسانم.

 

پیروزی 2-6 برابر لیدزیونایتد؟ فکر می کنم دریافت دو گل خوشحال کننده نیست و ما به دنبال کلین شیت هستیم، اما فکر می کنم در پایان فرقی نمی کند شش گل بزنیم یا نه. اگر سه گل هم به ثمر می رساندیم، 2-3 پیروز می شدیم و همین کافی بود، زیرا به سه امتیاز می رسیدیم که این مهمترین هدف است. البته ما می خواهیم پیروز شویم و بیشتر دروازه حریفان را باز کنیم. ما می خواهیم بهترین عملکرد خود را نشان دهیم، اما مهمترین هدف برای تیم کسب پیروزی است.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا