ورزشی

بارسا بازیکنش را در استانبول رها کرد؛ چرا با رئال حرف زدی؟

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، تیم بسکتبال بارسلونا که برای انجام دیداری با تیم ترکیه‌ای افس به استانبول رفته بود در زمان بازگشت به اسپانیا زمانی که دریافت یکی از بازیکنانش به اسم هورتل در حالی که گمان می رفت در حال مذاکره با باشگاه فنرباغچه است در واقع مشغول مذاکره با رئال مادرید بوده، او را به هواپیمای بازگشت تیم بارسا به اسپانیا راه نداد.

 

 

بارسلونا که برای دیدار با تیم افس به ترکیه سفر کرده بود در مقابل این تیم 86-79 شکست خورد. اما در زمان بازگشت تیم بسکتبال بارسا به اسپانیا اتفاق عجیب و غریبی افتاد. توماس هورتل که در سفر از کاتالونیا به استانبول همراه با هواپیمای حامل بارسلونا سفر کرده بود در زمان بازگشت از سوی مدیریت تیم به هواپیما راه داده نشد. چرا که مدیریت تیم بسکتبال بارسا مدعی بودند او با مذاکره مخفیانه با رئال مادرید مرتکب خیانت شده است.

 

به گزارش موندو دپورتیوو باشگاه بارسلونا تصمیم گرفته که مانع از سوار شدن توماس هورتل فرانسوی به هواپیمای در حال بازگشت بارسا از استانبول بشود. این تصمیم زمانی گرفته شده که اطلاعاتی به دست بارسلونا رسیده که هورتل بدون اطلاع قبلی در حال مذاکره با رئال مادرید بوده است.

 

 

رئال مادرید بعد از انتقال ستاره اش فاکوندو کامپازو به لیگ ان بی ای به دنبال جانشین او می گردد و به همین منظور با هورتل مذاکراتی داشته است. این در حالی است که تیم بسکتبال بارسلونا گمان می کرد ستاره فرانسوی به دنبال انتقال به تیم فنرباغچه در ترکیه است و از سفر بارسلونا به ترکیه برای نهایی کردن مذاکراتش با تیم فنرباغچه استفاده کرده است.

 

اما اطلاعاتی به باشگاه بارسلونا می رسد که بر اساس آنها توماس هورتل نه با فنرباغچه بلکه با رقیب سنتی بارسا یعنی رئال مادرید در حال مذاکره بوده است. بارسلونا از این ماجرا آنقدر خشمگین می شود که دستور می دهد از وورد هورتل به هواپیمای حاوی بازیکنان بارسلونا جلوگیری شود.

 

آینده توماس هورتل حال در هاله ای از ابهام قرار دارد. در حالیکه تصور این بود که او به زودی با فنرباغچه قرارداد امضا خواهد کرد ولی حالا مشخص شده که تیم ترکیه ای خرید بازیکنی از این کشور را در دستور کار قرار داده است.

 

بعد از انتشار این خبر همه نگاه‌ها به اتحادیه بسکتبالیستهای اسپانیا دوخته شده بود تا نسبت به این ماجرا واکنش نشان دهد. اتحادیه بسکتبالیستها که وظیفه اش حمایت از بازیکنان است در اولین واکنش خود پستی توییتری منتشر کرد و نوشت:” در ساعت 30 دقیقه بامداد یک بازیکن در شهری خارجی رها شده و باشگاهش اجازه سوار شدن او به هواپیمای بازگشت تیم را نداده. هنوز مشخص نیست چه کسانی مسئول هستند و این ماجرا در شرایط کرونایی چه تبعاتی داشته است. انسانیتی باقی نمانده؟ ما با این بازیکن در تماس هستیم تا به او کمک کنیم”.

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا