ورزشی

اینستاگرام داور فینال در دست پرسپولیسی ها (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش آلانه، داور معروف قطری که به عنوان بهترین داور این کشور، قضاوت بازی تیم های پرسپولیس و اولسان را برعهده گرفت، حالا با اتفاقات عجیب و اعتراضات دامنه داری از سوی هواداران پرسپولیس مواجه شده است. اگرچه توده پرسپولیسی ها او را مقصر شکست این تیم نمی‌دانند اما نسبت به عملکردش انتقاد جدی دارند.

 

بنابراین، جاسم قطری نیز از گزند حملات اینستاگرامی مصون نمانده و با تگ شدن در پیج های هواداری، احتمالا از جو میان قرمزها آگاه شده است. با این حال امروز اتفاق جالبی رخ داد و آن ها که در اینستاگرام دستی بر آتش دارند، توانستند صفحه این داور معروف را هک کنند و در اختیار بگیرند.

 

امروز طرفداران فوتبال، صبح خود را با دو استوری عبدالرحمن جاسم درباره احترام به ایرانیان و همچنین لوگوی پرسپولیس آغاز کردند و یکی از این استوری ها، مشخص شد که اختیار صفحه در دست هواداران پرسپولیس است. 

نکته جالب این که از زمان هک شدن پیج فالوورهای او لحظه به لحظه در حال افزایش است و حالا به ۱۰.۳ هزار نفر رسیده است. 

 

اعتراض اصلی پرسپولیسی ها درباره عدم علاقه او به بازبینی صحنه های مشکوک در محوطه جریمه اولسان هیوندای است که می‌توانست دو پنالتی برای پرسپولیس در پی داشته باشد و آن ها این اعتراض را به شکلی خلاقانه و البته نه چندان دموکراتیک به گوش این داور رسانده اند.

 

هنوز اینستاگرام واکنشی به این موضوع نداشته و پیج جاسم در اختیار هم کننده پرسپولیسی است و شاید اطلاعات شخصی موجود در پیج نیز به زودی منتشر شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا