ورزشی

کلافگی PSG از مصدومیت دوباره امباپه

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1726991/42

زمان: 20:59  
1399/10/02

بازدید: 5,567

توماس توخل، سرمربی پاری سن ژرمن از تعداد بالای مصدومان تیمش عصبانی است.

به گزارش “آلانه”، پاری سن ژرمن در فصل جدید مصدومیت های زیادی را تجربه کرده است. اخیرا نیز کیلیان امباپه، ستاره جوان و فرانسوی نیز به این فهرست اضافه شده و دوباره مصدوم شده است. توماس توخل، سرمربی آلمانی در نشست خبری قبل از دیدار فردا شب تیمش برابر استراسبورگ حاضر شده و در مورد خیل عظیم بازیکنان مصدوم تیمش در فصل جدید توضیحاتی ارائه داده است.

 

 

توماس توخل گفت: “من نمی دانم برای بازی فردا چه کاری انجام دهم و هنوز در مورد اینکه چه کسی بازی خواهد کرد تصمیم نگرفته ام. برخی از بچه ها در معرض آسیبدیدگی هستند و من هنوز تصمیم نگرفتهام. باید با پزشک و فیزیوتراپ تیم درباره بازیکنان صحبت کنم و در ادامه منتظر آخرین جلسه تمرینی باشم.

 

وضعیت در حال حاضر به همین شکل است . ما نمی دانیم در پنجره نقل و انتقالات چه خواهیم کرد. اما صادقانه بیش از اندازه به احتمال جذب بازیکن در زمستان فکر نکرده ام. همیشه باید با شرایط فعلی سازگار شویم، ما در لیگ قهرمانان حضور داشتیم و شرایط در مرحله گروهی دشوار بود، بنابراین من نمی توانستم به موضوع دیگری فکر کنم. مهمترین هدفم این است که تعداد بازیکنان آسیبدیده کمتر شود و حالا تمرکز من روی این مسئله است. ما به همه بازیکنان نیاز داریم و مصدومیت های این فصل برای ما بسیار سنگین است.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا