ورزشی

چالش جدید کادرفنی پیکان برای انتخاب پنالتی‌زن

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1726952/39

زمان: 17:49  
1399/10/02

بازدید: 1,359

کادر فنی پیکان به دنبال پیدا کردن یک پنالتی زن جدید است.

به گزارش “آلانه”، یک اتفاق جالب در بازی های پیکان از دست رفتن 3 پنالتی متوالی در 3 مسابقه توسط بازیکنان این تیم است که اگر چنین شرایطی رخ نمی‌داد قطعا جایگاه بهتری در جدول نصیب پیکان می‌شد.

در دیدار هفته دوم پیکان مقابل شهرخودرو اگرچه خودروسازان با یک گل پیروز شدند اما امیر روستایی مهاجم پیکان یک ضربه پنالتی را از دست داد. روستایی این اتفاق را در بازی با آلومینیوم اراک در هفته ششم هم تکرار کرد. این مسابقه با تساوی بدون گل به پایان رسید که اگر پنالتی روستایی گل می‌شد احتمالا به جای یک امتیاز پیکان 3 امتیاز می‌گرفت و شرایط متفاوتی داشت.

در بازی گذشته پیکان مقابل تراکتور نیز بار دیگر این تیم پنالتی از دست داد. در دقایق پایانی وقتی پیکان 3 بر یک از حریف خود عقب بود، داور یک ضربه پنالتی به سود سرمه‌ای پوشان گرفته که اینبار حجت حق‌وردی پشت توپ قرار گرفت و ضربه اش را محمدرضا اخباری دروازه بان تراکتور در اختیار گرفت تا سومین پنالتی متوالی در جریان بازی نیز برای پیکان از دست برود. اگرچه شاید اگر این پنالتی هم گل می‌شد تاثیری در نتیجه بازی نداشت اما تفاضل گل خودروسازان بهتر می‌شد و آنها در جدول جایگاه بهتری داشتند.

تارتار در نشست خبری امروز خودش قبل از بازی با سایپا در این خصوص گفت: « در پارس جنوبی هم این مشکل را داشتم و یک نیم فصل پنالتی‌های ما تبدیل به گل نمی‌شد که خیلی روی آن کار کردیم. قول می‌دهم این وضعیت به نیم فصل نرسد و از همین هفته اگر صاحب پنالتی شدیم، به گل تبدیل کنیم. هرچند پنالتی به هر حال تخصصی است و پنالتی زن می‌خواهد.»

از دست رفتن پنالتی‌ها به صورت متوالی در پیکان در شرایطی اتفاق افتاده که مهدی تارتار و همکارانش طی هفته های گذشته در تمرینات بارها زدن ضربات پنالتی کار کردند اما بازیکنان این تیم بازهم ضربات را از دست می‌دهند. در این شرایط کادرفنی پیکان به دنبال یک پنالتی زن جدید هستند که البته به گفته تارتار او را پیدا کرده است. سرمربی خودروسازان گفت: «پنالتی زن ما مشخص شده اما نمی‌خواهیم اسمش را بگوییم. در هر بازی، سه پنالتی زن را مشخص می کنیم و هرکس آماده تر باشد به ترتیب می‌تواند پنالتی را تبدیل به گل کند.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا