ورزشی

نساجی هم حمایت می کند؛ مثل بقیه تیم ها  

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1726953/34

زمان: 17:51  
1399/10/02

بازدید: 4,266

صبر و آستانه تحمل مدیر و تماشاگر در فوتبال ایران پایین آمده است و تا تیم دو نتیجه بد می گیرد صحبت از برکناری مربی به میان می آید و این اتفاقی بود که پیش تر در کشورهای عربی شاهد آن بودیم. 

به گزارش “آلانه”، اما خیلی از تیم ها هم هستند که مسیر خود را تغییر داده اند و از مربی حمایت می کنند که البته رفتار حرفه ای هم همین است. حمایت از مربی در روزهای بحرانی. مربی در روزهایی که نتیجه می گیرد بدون شک نیاز به حمایت ندارد چرا که از سوی همه تحسین می شود. از سوی تماشاگران. از سوی رسانه ها و…

 

فصل جدید فصل حضور مربیان جوان است؛ مربیانی که اولین فصل حضور در لیگ برتر را سپری می کنند. در همین هفته های کوتاه مشخص شده حمایت از مربی به مراتب بهتر از برکناری است؛ نمونه اش آلومینیوم اراک؛ در هفته نخست بازی ها 3-0 به نساجی باخت و حتی در یکی دو بازی دیگر هم امتیاز از دست داد و با وجود استعفای رسول خطیبی باشگاه همه توان خود را بکار گرفت تا این مربی جوان را از استعفاء منصرف و او را بکار برگرداند و امروز آلومینیوم اراک تیمی شده که صنعت نفت را در خانه شکست می دهد. 

 

در چهار هفته ابتدایی مس رفسنجان هم با محمد ربیعی با وجود اینکه خوب بازی می کرد خوب نتیجه نمی گرفت و در این تیم هم صحبت از مربی جدید بود اما باشگاه به جای برکناری مربی کادر فنی را تقویت کرد. هر چند این تیم در بازی امروز نتیجه را به سپاهان داد اما برد در برابر نفت مسجد سلیمان و نساجی اتفاق خوبی دراین تیم بود. ذوب آهن و شهر خودرو همراه رحمان رضایی و سید مهدی رحمتی در نتیجه گیری موفق نبوده اند اما مدیران این دو باشگاه هم به درستی در صف حمایت از مربیان جوان و کم تجربه خود هستند. 

 

هم چنین نساجی که در دو بازی اخیر در برابر تیم های سپاهان و مس رفسنجان شکست خورده است. آنطور که از صحبت های ایزد سیف الله پور در برنامه 90 مشخص بود باشگاه نساجی نه تنها برنامه ای برای تغییر در کادر فنی خود ندارد بلکه حمایت ها را از کادر فنی اش بیشتر کرده است تا تیمش دوباره به هارمونی و هماهنگی لازم دست یابد. کسب 7 امتیاز از 6 بازی با توجه به اینکه در بازی با تراکتور محرز شد گل تیم حریف در موقعیت آفساید به ثمر رسیده و با توجه به جابجایی های صورت گرفته در ترکیب نساجی اگر نتیجه فوق العاده ای نباشد قابل انتقاد هم نیست و بدون شک اگر قرار باشد به مربی جوان فرصت برای جبران نداد هیچ گاه این مربیان تبدیل به مربیان باتجربه نخواهند شد. و به یاد داشته باشیم مربیانی که امروز با تجربه شده اند به خاطر اعتماد باشگاه ها و حمایت آنها در روزهای بحرانی بوده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا