ورزشی

مسی و مصاحبه جنجالی؛ مقدمه چینی برای جدایی؟

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1726906/29

زمان: 14:58  
1399/10/02

بازدید: 23,433

گزارش؛

طبق ادعای ال چیرینگیتو لیونل مسی در مصاحبه با لاسستا که یکشنبه هفته بعد پخش خواهد شد، حرف هایی مهم و حتی جنجالی زده است.

به گزارش “آلانه”، روز گذشته شبکه لاسستا خبر از مصاحبه اختصاصی با لیونل مسی برای پایان سال 2020 داد. جوردی اووله خبرنگار مشهور کاتالان به خانه مسی در کاستلدفلس بارسلونا رفت و هرچند نسبت به زمان تعیین شده به خاطر دیر رسیدن تاکسی تاخیر داشت ولی مصاحبه ای طولانی با لیونل مسی در فضایی دوستانه داشت و به ادعای خودش تاکنون هیچ خبرنگاری موفق نشده مسی را برای ساعت ها اینچنین به حرف بکشد.

 

 

 

 

قرار بود این مصاحبه روز گذشته پخش شود ولی به دلیل پخش سخنرانی پادشاه اسپانیا و نیز پخش مستقیم جنبش جمع آوری کمک مالی برای بیماران مبتلا به کرونا، پخش مصاحبه یک هفته به تاخیر افتاد.

در خلاصه ای بسیار کوتاه از این مصاحبه که پخش شده، مسی در مورد تابستان گذشته صحبت کرد که درخواست جدایی از بارسا داد و اینکه همه چیز برای او بسیار بد پیش رفت ولی اوضاع الان بهتر است.

 

 

 

 

شب گذشته در برنامه ال چیرینگیتو این ادعا مطرح شد که مصاحبه جوردی اووله با مسی نکات بسیار مهمی در خود داشته تا جایی که می توان 4 یا 5 برنامه از آن ساخت. گویا مسی در حال مقدمه چینی برای خداحافظی با هواداران بارسلوناست تا جدایی او از حالا برای شان قابل هضم باشد. مسی در حال حاضر بیشتر به ترک بارسلونا تمایل دارد تا تمدید قرارداد و باید دید طبق گمانه زنی ها در مورد آینده اش حرف های جنجالی زده است یا خیر.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا