ورزشی

مجیدی: امید زیادی به برد مقابل رحمتی داریم

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، در ادامه رقابت های هفته هشتم لیگ برتر، امروز چهارشنبه در مشهد، تیم های شهرخودرو و آلومینیوم در ورزشگاه امام رضا(ع) به مصاف هم خواهند رفت. میثم مجیدی مدافع و کاپیتان تیم آلومینیوم اراک می گوید با شناختی که از مهدی رحمتی دارند، امیدوارند بازی مقابل این تیم را برنده از زمین خارج شوند.

 

میثم مجیدی در مورد بازی با شهرخودرو گفت: بازی خیلی سختی داریم. شهرخودرو تیم خیلی خوبی است. آنها دو هفته است که در دیدارهایشان چه در زمین خودشان و چه در خارج از مشهد بازی را واگذار کرده اند و مطمئنا امروز برای جبران این نتایج به زمین خواهد آمد و مطمئنا بازی خیلی سختی خواهیم داشت. ما تیم دست و پا بسته ای نیستیم و در دو هفته گذشته نشان داده ایم که می توانیم یقه خیلی از تیم ها را بگیریم و امیدواریم که بتوانیم از مشهد با کسب امتیاز به اراک برگردیم.

مجیدی در مورد ادامه دار بودن نتایج آلومینیوم گفت: با اضافه شدن بازیکنان جدید و کامل شدن تیممان و با تفکرات آقای خطیبی و کادرفنیشان، بازیکنان به یک هارمونی رسیده اند که هفته به هفته بیشتر می شود. خدا را شکر در چند هفته گذشته نشان دادیم تیم خوبی هستیم و امیدوارم که همین روند رو به رشد را ادامه دهیم و نتایج قابل قبولی در شأن و شخصیت تیم آلومینیوم و مردم استان مرکزی و شهر اراک کسب کنیم.

کاپیتان آلومینیوم درخصوص شناخت و تقابل با مهدی رحمتی که هم تیمی سابقش بوده است، گفت: مهدی رحمتی در عرصه بازیگری بازیکن بزرگی بوده است و سوابقش این را نشان می دهد. مطمئنا با شناختی که از ایشان دارم، می توانند در عرصه مربیگری نیز موفق شوند. 

او ادامه داد: باید به مربیان جوان نظیر آقای رحمتی بها داده شود. امیدوارم ایشان در ادامه کار با شهرخودرو نتیجه بگیرند و با شناختی که آقای خطیبی از شهرخودرو و من از آقای رحمتی دارم، امیدوارم بتوانیم بازی خیلی خوبی انجام دهیم و با کسب امتیاز از مشهد خارج شویم.

وی در مورد اینکه چقدر به آلومینیوم امیدوار است که این بازی را برنده از زمین خارج شود، پاسخ داد: ما خیلی امیدواریم این بازی را برنده شویم و برای هر ثانیه آن تفکر داریم و باید ایده های کادرفنی را در زمین پیاده کنیم. مطمئنا اگر بازیکنان بتوانند مسئولیت هایی که در زمین دارند را به نحو احسن انجام دهند، می توانیم با کسب 3 امتیاز از زمین بازی خارج شویم. امیدوارم که این اتفاق رخ دهد.

مدافع آلومینیوم در مورد افزایش سطح توقع اراکی ها از این تیم گفت: هوادار همیشه دوست دارد که تیمش برنده از زمین خارج شود. ولی باید این سطح انتظار از تیم آلومینیوم منطقی باشد و نباید از روی احساسات شکل بگیرد و نباید هواداران آنقدر توقع بالایی از تیم داشته باشند که به بازیکنان و کادرفنی استرس و فشار وارد شود.

مجیدی ادامه داد: از طرف دیگر نیز ما تمام تلاشمان را می کنیم که بتوانیم به نحو احسن بازی ها را برگزار کنیم و باعث شادی مردم بشویم. امیدوارم سال خیلی خوبی برای آلومینیوم باشد. در چند هفته گذشته اتفاقات خوبی برای تیم رخ داده و ان شالله این روند ادامه داشته باشد و باعث شادی هواداران شود چرا که فوتبال با وجود طرفداران لذت بخش است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا