ورزشی

فرجی: به پرسپولیس نرفتم و دینم را ادا کردم! 

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1726872/57

زمان: 12:02  
1399/10/02

بازدید: 21,133

مهدی رحمتی روزی مربی بزرگی خواهد شد 

 بازیکن شهر خودرو که از پرسپولیس در این فصل پیشنهاد داشت با توجه به اینکه با تیم مشهدی قرارداد داشت در آنجا ماندگار شد تا به قول خودش دینش را ادا کرده باشد.

به گزارش آلانه، شهر خودرو در اوایل فصل نتایج خوبی گرفت ولی بعد دچار نوساناتی شد و حالا به شدت به دنبال سه امتیاز دیدار با آلومینیوم اراک است. فرشاد فرجی در این خصوص به خبرنگار ما گفت: به هر حال این  فوتبال است و ما هم با تیم های سرسختی بازی داشتیم و قطعاً در آینده این قضیه را  جبران خواهیم کرد و شهر خودرو را به آن جایگاهی که لیاقتش است می رسانیم.

وی در خصوص اینکه آیا مهدی رحمتی می تواند با این تیم نتیجه بگیرد یا خیر ادامه داد: آقای رحمتی با تمرکز تمام کارش را انجام می دهد و شک نکنید او از مربی های بزرگ ایران خواهد شد. در هر حال تغییر و تحولات ما زیاد بوده و  چند هفته نیاز به زمان داشتیم که هماهنگ شویم که تا حدودی ایجاد شده و از بازی‌های بعدی شاهد متحول شدن ما هستید و من به  این موضوع امید دارم.

این بازیکن که از  پرسپولیس پیشنهاد داشت در این خصوص نیز اضافه کرد: من از پرسپولیس  پیشنهاد داشتم و این برای هر بازیکنی یک پیشنهاد بزرگ و قابل تامل است،ممنونم از آقا یحیی و آقای مطهری که به بنده لطف داشتند ولی قسمت این بود در مشهد بمانم و دینم را به مردم مشهد و آقای رحمتی ادا کنم و در سال اول مربیگری آقای رحمتی شاگردش باشم ،از آینده کسی خبر ندارد اما  امیدوارم اتفاقات مثبت سال گذشته دوباره برایم تکرار شود

فرجی در پایان در خصوص دیدار با آلومینیوم اراک افزود: بازی سختی داریم ولی باید هر طور شده ببریم تا ناکامی های اخیر را جبران کنیم.ما عزممان را جزم کرده ایم و برای پیروزی در این دیدار هم قسم شده ایم .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا