ورزشی

صلاح در لیورپول خوشحال است و جایی نمی رود

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، پس از مصاحبه دو روز پیش محمد صلاح با آاس و اظهارنظر مبهم در مورد آینده اش در لیورپول، گمانه زنی ها در مورد او هم شروع شده است و گفته می شود قصد دارد تابستان بعد راهی رئال یا بارسا شود. صلاح گفته بود تمدید قراردادش به لیورپول بستگی دارد و اینکه از کاپیتان نشدنش برابر میتیلند شگفت زده شده بود.

محمد ابوتریکه هم تیمی سابق صلاح در تیم ملی مصر هم بر این شایعات دامن زد و گفت که این بازیکن در لیورپول ناراضی است.

 

 

 

 

گری اونیل مربی تیم زیر 23 ساله های باشگاه لیورپول اما معتقد است صلاح در این باشگاه خوشحال است.

او به تاک اسپورتس گفت:« نمی توانم تصور کنم باشگاه بخواهد بازیکنی که در 173 بازی توانسته 110 گل بزند را به راحتی واگذار کند. می گویند صلاح در لیورپول خوشحال نیست اما تماشای بازی او در 20 دقیقه پایانی بازی با پالاس و دو گلی که زد، نشانه ای از نارضایتی در او را بروز نمی داد.

با توجه به چیزهایی که در مورد صلاح در تمرینات شنیده ام و شادابی او در هنگام تمرین و انگیزه بالایش، بعید می دانم تمایلی برای جدایی از لیورپول داشته باشد.»

 

 

 

 

اونیل ادامه داد:« من ترجیح می دهم برای قضاوت در مورد صلاح به عملکرد او درون زمین اکتفا کنم و باید بگویم نشانه ای از ناراحتی در او نمی بینم. به هر حال بازیکنان مصاحبه می کنند و ممکن است پاسخ هایی مبهم به برخی سوالات بدهند که نباید آنها را چندان جدی گرفت. فکر نمی کنم صلاح معضلی برای باشگاه حداقل در کوتاه مدت باشد. او تا 2023 قرارداد دارد.»

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا