ورزشی

شرط نامزد ریاست بارسلونا برای تمدید با مسی

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1726915/29

زمان: 15:47  
1399/10/02

بازدید: 11,429

ژاوی ویلاژوانا معتقد است بارسلونا باید خود را برای دوران بدون لئو مسی مهیا کند.

به گزارش “آلانه”، تمدید قرارداد لیونل مسی تبدیل به یک معضل بزرگ برای بارسلونا شده است. مسی تابستان قصد جدایی از بارسا را داشت و برای این مهم بسیار نیز تلاش کرد ولی مدیریت وقت باشگاه به وی اجازه نداد و او هم چون قصد نداشت بارسلونا را وارد جنگی قضایی کند، ترجیح داد تا پایان قراردادش که ژوئن 2021 است، به فوتبالش در این باشگاه ادامه دهد.

مسی می تواند از 9 روز دیگر با هر باشگاهی وارد مذاکره شود ولی خیلی ها معتقدند او تا 5 بهمن یعنی زمان انتخابات ریاست بارسلونا صبر خواهد کرد تا با رئیس جدید وارد مذاکره شود.

 

 

 

 

یکی از نامزدها ژاوی ویلاژواناست. او در مورد تمدید قرارداد با مسی به مارکا گفت:« مسی تابستان می خواست به باشگاهی دیگر برود و خودش را فصل جاری با پیراهن بارسا نمی دید؛ در حالی که او بهترین بازیکن تیم در فاز تهاجمی است. پیشنهاد تمدید به مسی زمانی ارائه خواهد شد که خودش بگوید قصد دارد در بارسا بماند. اگر او بخواهد، پیشنهادی مناسب به وی ارائه خواهیم داد.»

 

 

 

 

ویلاژوانا ادامه داد:« هیچکس تصور نمی کند مسی 10 سال دیگر هم فوتبالیست باشد. او نهایت دو تا 4 سال دیگر در اوج باشد و معتقدم الان زمانی است که بارسا باید خود را مستقل از مسی به سمت جلو سوق دهد. اکنون باید به بازیکنان جوان اعتماد کرد. ما پروژه ورزشی با و بدون حضور مسی داریم. ما لاماسیا را داریم؛ ضمن اینکه معتقدم بارسا باید محل بهترین ها باشد.»

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا