ورزشی

رضایی: سکوت مدیرعامل ذوب جای توجیه ندارد

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، رحمان رضایی در خصوص ادعای شب گذشته ابراهیم شکوری در برنامه فوتبال برتر که مدعی شده بود ذوب آهن در خصوص پروتکل‌های بهداشتی دچار تخلف شده و باید بازی به سود پرسپولیس 3-0 شود، واکنش نشان داد و گفت: من برنامه فوتبال برتر را شب گذشته ندیدم و خبر نداشتم که چنین صحبت‌هایی مطرح شده است. حرف زیاد است و هرکسی هر حرفی دلش می‌خواهد می‌زند ولی سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال بر اساس ضوابط و قوانین عمل می‌کنند و توجهی به صحبت این و آن ندارند.

 

سرمربی ذوب آهن با اشاره به شرایط تیمش گفت: ما با حدود 20 کرونایی به مصاف شهر خودرو رفتیم و هرچه اصرار کردیم بازی لغو شود این اتفاق نیافتاد ولی بازی با پرسپولیس در حالی لغو شد که ما آماده بازی بودیم و به تهران سفر کرده بودیم و همه مراحل برگزاری بازی انجام شده بود ولی نمی‌دانم چرا بازی لغو شد و جالب است که الان می‌گویند باید بازی 3-0 شود. به نظرم نباید به هر حرفی توجه کرد.

 

رحمان رضایی درباره اتفاقات بعد از بازی با استقلال گفت: شرایط تیم ما خوب است و در بازی مقابل استقلال هم مثل همیشه بازهم شاهد اشتباهات داوری بودیم و دو پنالتی ما گرفته نشد. عجیب تر از این اتفاقات برای من سکوت عوامل باشگاه و شخص مدیرعامل است که ظاهراً متوجه نیست چه اتفاقی دارد میافتد و چه بلایی سر ذوب آهن آمده است و در این اوضاع نه تنها خودش صحبتی نمی‌کند بلکه بقیه را هم ممنوع المصاحبه می‌کند و به بازیکنان می‌گوید حق ندارید صحبت کنید. من به بازیکنان گفتم با مسئولیت خودم مصاحبه کنند و باید نسبت به چنین شرایطی اعتراض شود.

 

رضایی در ادامه گفت: وقتی مدیرعامل باشگاه در چنین شرایطی سکوت می‌کند در حق تیم و بازیکنان و حتی کارگران کارخانه ظلم می‌کند و واقعاً دلیل این سکوت را نمی‌دانم و مانده‌ام که دیگر چه بلایی باید به سر تیم بیاید تا ایشان سکوتش را بشکند و صحبت کند؟ نه خودش صحبت می‌کند و نه اجازه می‌دهد دیگران حرفی بزنند.

 

 

وی در مورد بازی مقابل گل گهر هم توضیح داد: گل گهر از تیم‌های خوب لیگ است و جایگاهش در جدول نشان از توانمندی این تیم دارد. سرمربی این تیم آقای قلعه‌نویی پرافتخارترین سرمربی لیگ برتر است که من افتخار شاگردی ایشان را چه زمان بازی چه مربیگری داشته‌ام و از هر لحاظ بازی سختی داریم ولی من به تیمم و بچه‌های ایمان دارم و مطمئنم بازی خوبی انجام می‌دهیم و اگر اتفاقات معمول هر بازی برای ما تکرار نشود می‌توانیم با دست پر از زمین خارج شویم.

 

سرمربی ذوب آهن در مورد آمادگی منشا و برنامه‌هایش برای مهار او هم گفت: منشا مهاجم خطرناکی است و می‌تواند از هر موقعیتی یک گل بسازد ولی به هر حال ما آنها را آنالیز کردیم و برای این بازی و مقابله با حریف برنامه داریم که آنها را در زمین پیاده خواهیم کرد.

 

رضایی در مورد بازگشت کرونایی‌های تیمش گفت: خوشبختانه بازیکنان ما به تمرین برگشتند و دیگر مشکلی از لحاظ کرونا ندارند ولی باید در نظر گرفت بازیکنی که دو هفته تمرین نکرده از لحاظ بدنی شرایط خوبی ندارد و خصوصاً اینکه ویروس کرونا باعث می‌شود وزن بازیکنان پایین بیاید و این ها مسائلی است که با آن درگیر هستیم ولی به هر حال شرایطی است که برای ما به وجود آمده و باید با آن کنار بیاییم.

 

وی در مورد جایگاه ذوب آهن در جدول و اینکه بابت این جایگاه تحت فشار هستند یا نه هم گفت: جایگاه ما در جدول متناسب با عملکردمان نیست و ما الان باید صدر جدول یا نهایتاً یکی از 3 تیم بالای جدول باشیم. مطمئن باشید من و بازیکنانم انقدر می‌حنگیم تا ذوب آهن را به جایگاه واقعی خود برسانیم و بابت رتبه جدول نگرانی نداریم. نگرانی من همان مسائلی است که گفتم و اینکه نمی‌دانم چه زمانی قرار است سوت های اشتباه داوری دست از سر ما بردارد و مدیران باشگاه هم به خودشان بیایند و اعتراض کنند. ما در بازی با استقلال که تیم پرمهره‌ای بود و صدرنشین لیگ برتر بود با چند بازیکن زیر 21 سال به میدان رفتیم ولی همین بازی را هم باید می‌بردیم و داور دو پنالتی برای ما نگرفت و این نشان می‌دهد تیم خوبی هستیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا