ورزشی

رسمی؛ ایکر کاسیاس به رئال مادرید بازگشت

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1726901/29

زمان: 14:35  
1399/10/02

بازدید: 7,532

باشگاه رئال مادرید در بیانیه ای رسمی خبر از بازگشت ایکر کاسیاس داد.

به گزارش “آلانه”، ایکر کاسیاس دروازه بان افسانه ای رئال وتنیم ملی اسپانیا در 39 سالگی به باشگاه محبوبش بازگشت. رئال برای سال ها خانه کاسیاس بود اما او 5 سال قبل با بی مهری از رئال جدا و راهی پورتو شد. کاسیاس در یک نشست خبری و با چشمان اشکبار از رئال خداحافظی کرد ولی فلورنتینوپرز خیلی زود برای او یک مراسم خداحافظی ترتیب داد و گفت که نشست کاسیاس بدون هماهنگی بوده  و آنها قصد داشتند برای وی مراسم خداحافظی برگزار کنند.

 

 

 

 

کاسیاس در پورتو روزهای خوبی داشت ولی 1می 2018 با حمله قلبی مواجه شد و دیگر نتوانست به فوتبال بازگردد. او چندی پیش رسما از فوتبال اعلام بازنشستگی کرد و در حالی که قرار بود برای انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال اسپانیا نامزد شود، از این اقدام صرفنظر کرد.

از چند ماه پیش شایعات بازگشت او به رئال شنیده می شد و امروز رسمیت پیدا کرد. طبق بیانیه رسمی رئال مادرید، کاسیاس به عنوان معاون مدیر اجرایی رئال مادرید فعالیت خواهد کرد و مشاور شماره یک فلورنتینو پرز نیز خواهد بود.

کاسیاس بین سال های 1998 تا 2015 برای رئال بازی کرد و فاتح 19 جام شد. او در مصاحبه ماه گذشته خود گفته بود که بازگشتش به رئال محتمل است و اتفاقی رویایی برایش خواهد بود.

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا