ورزشی

خطیبی: انگیزه زیادی مقابل شهرخودرو داریم

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، رسول خطیبی در نشست خبری قبل از دیدار مقابل شهرخودرو اظهار کرد: شهرخودرو در دو دیدار شکست خورده ولی ما بازی‌های این تیم را دیدیم و می‌دانیم با اینکه باختند، فوتبال زیبایی به نمایش می‌گذارند و تغییرات زیادی در ترکیب‌شان داشتند.

 

او ادامه داد: امیدوار هستم فردا بچه‌های ما با روحیه خوب و شرایطی که داریم، نمایش خوبی مقابل شهرخودرو داشته باشیم. قطعا فردا یکی از بازی‌های خوب هفته را می‌بینید و امیدوار هستیم اهداف و برنامه‌هایی که داریم را پیاده کنیم.

 

سرمربی آلومینیوم درباره غایبان تیمش مقابل شهرخودرو عنوان کرد: محسن ربیع‌خواه و محمد ایران‌پوریان را بخاطر آسیب دیدگی در اختیار نداریم ولی بدون محروم هستیم.

 

خطیبی یادآور شد: تیم شهرخودرو مالک‌محور است و آقای حمیداوی، دوست و همبازی قدیمی‌ام شرایطی را برای این باشگاه مهیا کرده که جای تشکر دارد و از او ممنون هستم. حمیداوی از جیب خودش در فوتبال هزینه می‌کند و باید از این افراد تشکر کنیم. امیدوار هستم این تیم به روزهای خوب خود برگردد و برای آقای حمیداوی، باشگاه شهرخودرو و تیم مهدی رحمتیِ عزیز که دوست و همبازی قدیمی‌ام است، آرزوی موفقیت می‌کنم.

 

او اضافه کرد: امیدوار هستم فردا به پیروزی برسیم و مقابل شهرخودرو موفق شویم و پس از بازی برابر ما، این تیم موفق شود.

 

سرمربی آلومینیوم یادآور شد: خوشبختانه بازیکنان ما روحیه بالا و انگیزه زیادی دارند تا روند خوبی که در هفته‌های اخیر داشتند را ادامه دهند و برابر شهرخودرو نتیجه بگیرند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا