ورزشی

کلوپ به منچستری‌ها: جایزه بردن اینجا شیرین‌تر است

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1726672/50

زمان: 10:40  
1399/10/01

بازدید: 2,509

بهترین مربی سال انگلیس به انتخاب بی بی سی

یورگن کلوپ بعد از تعلق گرفتن دو جایزه در مراسم شخصیت ورزشی سال انگلیس گفت فتح این جوایز در شهر منچستر شیرین‌تر است.

به گزارش “آلانه”، در مراسم اهدای جوایز شخصیت ورزشی سال که دیشب در شهر منچستر و از سوی شبکه بی بی سی برگزار شد دو جایزه مهم به لیورپول تعلق گرفت. یورگن کلوپ به عنوان بهترین مربی سال و لیورپول به عنوان بهترین تیم سال انگلیس انتخاب شد. یورگن کلوپ در زمان دریافت جایزه خود فرصت را برای کنایه زدن به رقبای منچستری خود، سیتی و یونایتد، مناسب دید و گفت دریافت این جوایز برای لیورپول در شهر منچستر شیرینی بیشتری دارد.

 

 

کلوپ زمانی که برای دریافت جایزه خود به عنوان بهترین مربی سال روی صحنه رفت گفت: ” تیم من سزاوار این جایزه است چرا که آنها فوق العاده کار کردند. عامل موفقیت ما ترکیبی است از استعداد، شخصیت، اشتیاق و قدرت باشگاه. یک باشگاه واقعاً بزرگ به نام لیورپول. همه اینها دست به دست هم دادند تا ما قهرمان شویم. قهرمانی برای ما یکی از لذت بخش ترین لحظات عمرمان بود. ما هر کاری بتوانیم می کنیم تا این خوشحالی را تا زمان بازگشت هواداران به ورزشگاه حفظ کنیم چون می خواهیم یک بار دیگر جشن خیلی خیلی بزرگی با حضور آنها بگیریم”.

 

 

کلوپ در بخش دیگری از صحبتهایش که کنایه به رقبای منچستری لیورپول بود گفت: ” شاید تا قبل از آن روز باز هم بتوانیم قهرمان بشویم ولی اگر هم نشد قهرمانی سال گذشته را داریم که هیچکس نمی‌تواند در آن خللی بوجود بیاورد. بردن این جایزه در شهر منچستر آن را شیرین‌تر می‌کند”.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا