ورزشی

واردی: این راجرز بود که بازوی مورینیو را خواباند

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1726673/50

زمان: 11:00  
1399/10/01

بازدید: 288

جیمی واردی از برندن راجرز سرمربی لستر به عنوان مغز متفکر پیروزی مقابل تاتنهام یاد کرد و گفت راجرز در این پیروزی مهمترین نقش را داشت.

به گزارش “آلانه”، لسترسیتی دیروز در خانه تاتنهام دست به کاری بزرگ زد و با پیروزی 2-0 بر تیم مورینیو باعث شد تاتنهام تا رتبه پنجم جدول سقوط کند. لستر که با دو گل جیمی واردی از روی نقطه پنالتی و توبی آلدرویرلد ستاره سابق تاتنهام به پیروزی رسید حالا در رتبه دوم جدول لیگ برتر قرار گرفته است.

 

 

جیمی واردی ستاره گلزن لستر که گل اول تیمش را در این بازی زد در پایان مسابقه به تمجید از سرمربی اش برندن راجرز پرداخت و گفت او مغز متفکر این پیروزی بوده و بازیکنان لستر تنها نقشه بی عیب و نقص راجرز را در زمین پیاده کرده اند. نقشه ای که برای پیروزی بر مورینیو و شاگردانش کافی بوده است.

 

واردی در پایان بازی گفت: ” ما با یک برنامه و نقشه به خانه تاتنهام آمدیم و آن را به بهترین نحو ممکن اجرا کردیم. ما می خواستیم از همان اول تحت فشارشان بگذاریم و زمانی برای فکر کردن و بدست گرفتن کنترل بازی در اختیارشان نگذاریم. هدف این بود که آنها را به جلو بکشیم و زمانی که از خط نیمه عبور کردند پرس‌شان کنیم، بعد فضاهای خالی پیدا کنیم و موقعیت گلزنی بسازیم”.

 

 

برندن راجرز هم در پایان بازی از واردی تمجید کرد و گفت: ” واردی یکی از بهترین مهاجمین دنیا است. کمتر کسی پیدا می شود که بتواند نقش او را به این خوبی بازی کند. او می دود، پاس می دهد و آنقدر فروتن است که حاضر است برای تیمش هر کاری که لازم است انجام بدهد”.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا