سیاسی

بودجه ۱۴۰۰ استقراضی بوده و قابل تحقق نیست/ بررسی بودجه بخش صنعت در کمیسیون صنایع

پنل اس ام اس هیرو

حجت الله فیروزی سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با خبرنگار مجلس  گروه سیاسی باشگاه آلانه با اشاره به جلسه صبح امروز این کمیسیون، گفت: در این جلسه اعضای کمیسیون به بررسی لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ در بخش صنعت و معدن پرداختند.

وی افزود: پیشنهادات متنوعی از سوی نمایندگان و دستگاه‌های مختلف برای اعمال در لایحه بودجه به کمیسیون ارائه شده است، به طور مثال وزارت دفاع در حوزه‌های الکترونیک، هواپیما سازی و کشتی سازی پیشنهاداتی مطرح کرده بود که نمایندگان عضو کمیسیون با برخی از این پیشنهادات موافقت و با برخی نیز مخالفت کردند.

فیروزی  تصریح کرد: بخشی از پیشنهاد‌ات درباره مشکلات شهرک‌های صنعتی درباره راه، اینترنت، گاز، آب و برق است که نمایندگان نیز با برخی از این پیشنهادات ارائه شده موافقت کردند.

سخنگوی کمیسیون صنایع گفت: اکثریت نمایندگان مجلس اعتقاد دارند که بودجه ارائه شده به مجلس از سوی دولت غیر واقعیف استقراضی و قابل تحقق نیست و نظر اکثر نمایندگان بر این است که لایحه بودجه باید به دولت بازگردانده شود تا قوه مجریه صلاحاتی در آن انجام دهد، چون در زمان کوتاهی که مجلس دارد نمی‌تواند حجم عظیمی از تغییرات را در لایحه بودجه ارائه شده اعمال کند.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا