ورزشی

بازگشت بی سروصدای اخباری به سطح یک (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1726657/34

زمان: 09:19  
1399/10/01

بازدید: 8,353

محمد رضا اخباری دوباره به یک دروازه بان ششدانگ تبدیل شده است؛ مرد شماره یک در تیم تراکتور که یکی از مدعیان قهرمانی در فصل جدید بازی ها بشمار می رود. 

به گزارش “آلانه”، این دروازه بان که در یکی دو فصل گذشته فروغ نداشت و البته در بازی های زیادی در تراکتور ذخیره رشید مظاهری نشست به نظر می رسد دوباره خود را پیدا کرده و به روزهای خوب نزدیک می شود. محمد رضا اخباری بدون شک به توجه به قد و قامت خوبی که دارد و هم چنین تکنیک گلری می تواند یکی از بازیکنان تاثیر گذار تراکتور در فصل جاری باشد کما اینکه در هفته های ابتدایی بازی ها و درون دروازه تراکتور به خوبی حملات حریف را خنثی کرد. به خصوص از زمانی که مسعود شجاعی سرمربی تراکتور شده است. 

 

او آرام آرام به روزهای خوب گذشته بر می گردد؛ همین روند را با جدیت دنبال کند حتی این احتمال وجود دارد بار دیگر به اردوی تیم ملی دعوت شود. به هر صورت تراکتور یکی از تیم های مدعی قهرمانی به حساب می آید و واکنش ها و سیوهای او در این تیم به مراتب بیشتر از سایپا به چشم خواهد آمد. در فصلی که تراکتور با مسعود شجاعی می خواهد قهرمانی در لیگ برتر را تجربه کند محمد رضا اخباری می تواند یکی از مهره های کلیدی تراکتور باشد. هر چند خداحافظی رشید مظاهری با تراکتور موجب شد محمد رضا جام قهرمانی حذف را با تراکتوری ها بر بالای سر ببرد و حالا او باید برای یک هدف مهم تر جسورتر درون دروازه تراکتور بایستد. 

 

و البته که به نظر می رسد محمد رضا اخباری این اعتماد به نفس را به دست آورده است. می بینیم او در بازی با فولاد شیمبا را دریبل می زند. آینده برای  این دروازه بان روشن است اگر با همین جدیت و با اعتماد به نفس درون دروازه تراکتور بایستد.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا