ورزشی

اسکاتی‌نالدینیو؛ اسکاتلندی یونایتد در نقش رونالدینیو

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1726686/50

زمان: 11:40  
1399/10/01

بازدید: 7,545

برونو فرناندس بعد از درخشش اسکات مک‌تومینای در پیروزی پرگل یونایتد مقابل لیدز برای ستاره جوان تیمش لقب جدیدی اختراع کرد و او را “اسکاتی‌نالدینیو” خواند.

به گزارش “آلانه”، در روز پیروزی 6-2 منچستریونایتد مقابل لیدز اسکات مک‌تومینای ستاره اسکاتلندی جوان شیاطین سرخ موفق به ثبت رکوردی تاریخی شد و در سه دقیقه اول بازی دو بار دروازه لیدز را باز کرد تا نامش وارد کتابهای رکورد شود.

 

 

در این بازی برونو فرناندس ستاره پرتغالی یونایتد هم دو بار دروازه لیدز را باز کرد تا با دو گل دیگر از ویکتور لیندلوف و یک گل به خودی بازیکنان لیدز این بازی در نهایت 6-2 به سود یونایتد به پایان برسد. در پایان بازی چندین بازیکن یونایتد به ستایش از مک‌تومینای و درخشش او پرداختند اما واکنش فرناندس که با اهدای لقبی جالب به جوان اسکاتلندی همراه بود بیش از همه مورد توجه قرار گرفت.

 

 

مک‌تومینای در پایان مسابقه پستی در اینستاگرام خود منتشر کرد و در زیر عکسهایی از مسابقه از عبارت “پیروزی بزرگ” استفاده کرد. چندین نفر از بازیکنان یونایتد از جمله هری مگوایر به این پست واکنش نشان دادند و مگوایر برای ستاره جوان تیمش نوشت: ” چه عملکردی! “. اما این واکنش برونو فرناندس بود که بیشترین توجه را جلب کرد.

 

برونو فرناندس در کامنت خود برای پست مک‌تومینای برای توصیف او از لقب “اسکاتی‌نالدینیو” استفاده کرد تا مک‌تومینای را به رونالدینیو اسطوره برزیلی تشبیه کرده باشد. این لقب را می‌توان به عنوان اسکاتِ رونالدینیو که اشاره به نام کوچک مک‌تومینای است تفسیر کرد و هم می‌توان معنای رونالدینیوی اسکاتلندی را در آن دید. چرا که ملیت مک‌تومینای، اسکاتلندی است.

 

 

برونو فرناندس در زیر پست اینستاگرامی ستاره جوان یونایتد خطاب به او نوشت: ” فوتبال واقعاً عجیب است. آفرین اسکاتی‌نالدینیو”.

 

مک‌تومینای هم در پاسخ به همبازی پرتغالی اش نوشت: ” فردا با هم صحبت می‌کنیم. خودم و خودت”.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا