ورزشی

چراغ سبز پرز به زیدان، راموس و سوپرلیگ اروپا

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1726532/29

زمان: 15:25  
1399/09/30

بازدید: 16,238

اصلاحات در فوتبال قطعی است

رئیس رئال مادرید در جلسه مجمع امروز باشگاه از زین الدین زیدان و نیز برگزاری سوپرلیگ اروپا دفاع کرد.

به گزارش “آلانه”، رئال مادرید هم مثل دیگر باشگاه های بزرگ اروپایی تحت تاثیر پاندمی کرونا از لحاظ اقتصادی آسیب دید با این وجود توانست سود 313 هزار یورویی را در پایان فصل گذشته به ثبت برساند. سودی بسیار کمتر از گذشته اما مثبت شدن آن در نوع خود یک موفقیت بزرگ برای باشگاه بود.

 

 

 

 

فلورنتینو پرز در جلسه امروز با اعضای باشگاه گفت:« پاندمی کرونا زندگی ما را تغییر داد و به شرایطی جدید با عواقبی نامعلوم خو گرفته ایم. 8 مارس آخرین دیداری بود که برابر تماشاگران در برنابئو به میدان رفتیم و سپس برگزاری بازی ها بدون تماشاگر از لحاظ اقتصادی بسیار به ضررمان شد.

خوشبختانه تیمی بزرگ با یک سرمربی بزرگ مثل زین الدین زیدان داریم که تاریخ ساز شده اند. زیدان ما را به 11 جام هدایت کرده و دومین مربی برتر تاریخ باشگاه از لحاظ کسب پیروزی است. ما در 10 سال گذشته فاتح 19 جام شده ایم و تیمی برنده و قهرمان داشته ایم. مفتخرم که زیدان مربی و راموس کاپیتان ماست و با این بازیکنان به آینده ای روشن امیدوار هستیم. به راموس که بازهم در تیم منتخب سال قرار گرفت و در مجموع به همه بازیکنان ایمان داریم و همچنان تشنه کسب قهرمانی های بیشتر هستیم.»

 

 

 

 

حساب های باشگاه:« فصل 19-2018 تواسنتیم 822 میلیون یورو درآمد داشته باشیم و این میزان فصل گذشته به 715 میلیون یورو کاهش یافت؛ یعنی ضرری 107 میلیون یورویی. در نهایت اما توانستیم بین درآمدها و هزینه ها سودی 313 هزار یورویی را به ثبت برسانیم که یک موفقیت در نوع خود بود. بودجه باشگاه برای فصل بعد 617 میلیون یورو پبش بینی شده که بسیار کمتر از انتظارات قبلی است. ما نسبت به فصل قبل 69 میلیون یورو از لحاظ بودجه زیان خواهیم داشت و چاره ای جز کاهش دستمزدها نیست.»

 

 

 

 

سوپرلیگ اروپا:« اصلاحلات فوتبال نباید بیش از این به تاخیر بیفتد. ما باشگاه های بزرگ مسئولیت خطیری از این حیث داریم. باید سطح رقابت و کیفیت تورنمنت ها را بالاتر برد که از لحاظ اقتصادی و مالی نیز بسیار به سودمان می شود.»

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا