ورزشی

مورینیو: من الگوی خوش‌رفتاری کنار زمین هستم

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1726506/50

زمان: 12:22  
1399/09/30

بازدید: 3,645

ژوزه مورینیو از مربیان لیگ برتری به دلیل رفتار نامناسب در کنار زمین انتقاد کرد و خود را به عنوان الگوی خوش‌رفتاری توصیف کرد.

به گزارش “آلانه”، ژوزه مورینیو می‌گوید عده‌ای از همکارانش در لیگ برتر باید به خاطر رفتارشان در کنار زمین با مجازات روبرو شوند. مورینیو که ظاهراً به درگیری اخیرش با یورگن کلوپ سرمربی لیورپول اشاره می کرد خودش را الگوی عالی خوش رفتاری در کنار زمین دانست.

 

 

این صحبتهای مورینیو در حالی مطرح می‌شود که او در گذشته زمانی که هدایت باشگاه‌های چلسی و منچستریونایتد را در انگلیس به دست داشته و حتی در همین دوره سرمربی گری در تاتنهام چندین بار با خشم اتحادیه فوتبال انگلیس مواجه شده است. او در سال 2016 در حادثه ای مشهور به دلیل لگد زدن به بطری آب در کنار زمین در جریان دیدار منچستریونایتد با وستهام از حضور در کنار زمین منع شده بود. درگیری لفظی با یورگن کلوپ بعد از شکست 2-1 تاتنهام مقابل لیورپول در روزهای اخیر هم از جدیدترین تنشهای او در کنار زمین بوده است.

 

 

مورینیو در این باره به اسکای گفت: ” من سال‌ها الگوی بد رفتاری در کنار زمین بودم ولی همیشه مجازات می‌شدم. ولی صادقانه بگویم در حال حاضر خودم را الگویی عالی از خوش رفتاری در کنار زمین می دانم و معتقدم داورها با من در این باره هم نظرند. ولی می بینم که بقیه کارهای عجیب و غریبی می‌کنند و بعضی از آنها در مسیری حرکت می‌کنند که من امکان ندارد دنبال شان بروم. من می توانم در این باره نظر بدهم چون هر روز در کنار خط طولی زمین زندگی می کنم”.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا