ورزشی

زلاتان، رهبری برای تکمیل پروژه آث میلان

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1726518/50

زمان: 13:02  
1399/09/30

بازدید: 4,876

مارسال دسایی

مارسل دسایی ستاره سابق میلان با ستایش از زلاتان ابراهیموویچ گفت او رهبری است که میلان برای تکمیل پروژه اش نیاز داشت.

به گزارش “آلانه”، مارسل دسایی ستاره سابق آث میلان با ستایش از زلاتان ابراهیموویچ و تاثیرگذاری او بر شروع خوب روسونری در فصل جاری گفت ایبرا رهبری است که میلان برای تکمیل پروژه اش به آن نیاز داشت.

 

 

میلان با حضور زلاتان فصل جاری را عالی شروع کرده و در حال حاضر بدون شکست صدرنشین سری آ است. با اینکه زلاتان به دلیل مصدومیت همسترینگ مدتی در ترکیب میلان حاضر نبود و اخیراً دوباره از ناحیه ساق پا مصدوم شده و در دیدار امروز مقابل ساسولو به میدان نمی رود ولی نقش مهم او در صدرنشینی روسونری بر کسی پوشیده نیست.

 

دسایی در صحبتهای خود درباره زلاتان گفت: ” نمی دانم بهتر است بگوییم زلاتان یک رهبر سنتی است یا یک کاپیتان مقتدر ولی واقعیت این است که همه فوتبالیست‌ها در زمین او را دنبال می‌کنند و برایش احترام قائلند و همین است که باعث می‌شود زلاتان با دیگران متفاوت باشد. همه به ایبرا و کارنامه اش باور دارند. به نظر من اینکه او در 39سالگی اینقدر عالی کار می‌کند واقعاً فوق العاده است”.

 

 

ستاره سابق میلان در ادامه گفت: ” از اینکه میلان رهبری مثل زلاتان پیدا کرده خیلی خوشحالم. میلان برای تکمیل پروژه اش و ادامه دادن به مسیر پیشرفت به رهبری مثل او نیاز داشت”.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا