ورزشی

درخواست بزرگ دیه گو مارادونا عملی می شود؟

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1726608/52

زمان: 21:15  
1399/09/30

بازدید: 10,010

به نظر می رسد دیه گو آرماندو مارادونا پیش از درگذشت یک درخواست مهم داشته است که حالا امکان دارد عملی شود.

به گزارش “آلانه”، چندی پیش درگذشت تلخ دیه گو آرماندو مارادونا دنیای ورزش و به طور کلی تمام جهان را تحت تاثیر خود قرار داد. او در تاریخ 25 نوامبر در سن 60 سالگی به دلیل ایست قلبی از دنیا رفت.

 

حالا ادعای عجیبی درباره مارادونا مطرح شده و به نظر می‌رسد که او طی نامه ای که در تاریخ 13 اکتبر به امضا رسانده درخواست کرده بعد از مرگ بدنش مومیایی شود و در موزه قرار گیرد.

 

مارادونا در نامه ای به وکیل خود یعنی ماتیاس مورلا این درخواست را مطرح کرده و حالا این موضوع توسط نشریه سان فاش شده است. در این نامه آمده است: ” پس از یک تجزیه و تحلیل عمیق، من می خواهم آرزو کنم که بعد از مرگ بدن من را مومیایی و در موزه به نمایش بگذارند. همچنین اشیاء شخصی و خاطرات دوست داشتنی نیز در آنجا قرار داده شود.”

 

 

 

 

از طرفی ماریو بودری، وکیل آخرین شریک مارادونا ، ورونیکا اوژدا در این باره می گوید: “برنامه ما ایجاد مقبره ای در جایی برای بازدید طرفداران است. این چیزی بود که مارادونا با برادرانش نیز درباره آن بحث کرده بود. پیشنهادی که ارائه داده ایم جدی، ملموس و با هزینه های تأمین شده است اما در نهایت این مسئولیت به عهده فدراسیون فوتبال است.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا