ورزشی

بازگشت عزت اللهی به ترکیب اصلی وایله

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش”آلانه” سعید عزت اللهی که در تیم وایله بلدکلوب دانمارک بازی می کند بعد از بازگشت از مصدومیت می تواند برای تیمش در بازی امروز برابر وینگلی قعرنشین جدول رده بندی سوپرلیگا به میدان برود.

عزت اللهی که در بازی بازی برابر میدتیلند دچار مصدومیت از ناحیه کشاله ران شده بود در بازی برابر رندرز نتوانست برای تیمش به میدان برود. هافبک ایرانی وایله در بازی جام حذفی دانمارک و روز سه شنبه برابر هویدور در حدود 10 دقیقه در ترکیب حضور داشت و بدون مشکل تا پایان بازی کرد.

 

 

این هافبک 24 ساله فوتبال ایران بعد از گذراندن دوران مصدومیت می تواند از امروز در ترکیب اصلی تیم وایله به میدان برود.

تیم وایله در پایان هفته دوازدهم با 14 امتیاز در رده دهم لیگ دوازده تیمی دانمارک قرار گرفت.

  این تیم در حالی در جام حذفی برابر هویدور به پیروزی شد که مدتها بود از پیروزی دور شده و نتایج خوبی نمی گرفت به طوری که در شش مسابقه قبلی خود در سوپرلیگا تنها یک امتیاز به دست آورد.

عزت اللهی در این فصل توانسته در یازده بازی به عنوان بازیکن ثابت در ترکیب تیم وایله حضور پیدا کرده و در پست هافبک دفاعی دو گل هم برای این تیم به ثمر رسانده است.

این بازیکن که در سال 2015 و از تیم اتلتیکو مادرید به روستوف روسیه پیوست ، دراین سال ها به عنوان بازیکن قرضی در تیم های آنژی ، آمکار، ریدینگ و یوپن بلژیک به عنوان بازیکن قرضی بازی کرده است. او در فصل جدید با قرارداد قطعی به تیم وایله دانمارک پیوست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا