ورزشی

بارسلونای کوتاه قد؛ معضل عجیب آبی اناری ها

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، به نقل از مارکا، بارسلونا تیمی با متوسط قدی کمتر از فصول گذشته است و این قضیه به ضررش نیز تمام شده به طوری که شکایت رونالد کومان را در نشست خبری روز گذشته باعث شد.

 

 

 

 

بارسا روز گذشته برابر والنسیا در نوکمپ با تساوی 2-2 متوقف شد تا دو امتیاز حساس را از دست بدهد و از کورس بالانشین ها جا بماند.

در این بازی گل اول والنسیا را مختار دیاکابی از روی یک ضربه کرنر به ثمر رساند. سرجینیو دِست روی یک اشتباه باعث شد بازیکن والنسیا صاحب توپ شده و شوت او را تراشتگن راهی کرنر کرد. روی ارسال همین کرنر بود که دیاکابی تک و تنها و بالاتر از گریزمان سر زد و گل اول بازی را به ثمر  رساند.

 

 

 

 

در بازی قبلی بارسا برابر سوسیداد نیز دو اشتباه از پدری کوتاه قامت باعث ارسال توپ و ضربه زنی مهاجم حریف شد.

برابر کادیز که بارسا 2-1 شکست خورد نیز گل اول میزبان را اسکار مینگسا با ضربه سر و به اشتباه وارد دروازه خودی کرد. این بار هم دِست به شکلی کودکانه کرنر داد و روی ارسال این توپ، مینگسا گل به خودی زد.

 

 

 

 

رونالد کومان سرمربی بارسا در نشست خبری بعد از بازی با والنسیا ضمن انتقاد از عدم تمرکز کافی بازیکنانش به نکته ای دیگر هم اشاره کرد. او گفت:« باید دانست که چند بازیکن قدبلند برای دفاع مقابل بلندقامت های حریف داریم. دیاکابی تنها بلند شد و سر زد. باید یک بازیکن بلند قد او را مهار می کرد. می دانیم که تیم بلندقامتی نیستیم و روی توپ های ارسالی مشکل داریم.»

 

از 5 گلی که اخیرا بارسا دریافت کرده، سه گل روی ضربه کرنر بوده که بیش از حد استاندارد است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا