ورزشی

آنتونیو کونته: اینگونه در بالای جدول می مانیم

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1726597/42

زمان: 20:27  
1399/09/30

بازدید: 2,623

آنتونیو کونته، سرمربی اینتر از روند اخیر تیمش ابراز رضایت کرده است.

به گزارش “آلانه”، کسب شش پیروزی متوالی در هفته های اخیر باعث شده اینتر تحت هدایت آنتونیو کونته به فاصله یک امتیازی صدر جدول رسیده و از بخت مناسبی برای کسب عنوان قهرمانی برخوردار باشد. نراتزوری امروز با کسب برتری 1-2 مقابل اسپزیا این روند را استمرار بخشید و آنتونیو کونته در پایان بازی در مورد شرایط تیمش در آستانه سال جدید میلادی صحبت کرده است.

 

آنتونیو کونته گفت: “این ششمین پیروزی متوالی ما در سری A است و ما از این ثبات استقبال کرده و خوشحالیم، زیرا این روند به ما امکان می دهد در رده های بالای جدول سری آ باقی بمانیم. ما می دانستیم که دیدار امروز می تواند پیچیده باشد، زیرا اسپزیا به خوبی سازمان یافته، سعی می کند فضاها را ببندد و با چند مهاجم سریع روی دروازه حریفان ضدحمله بزند.

 

 

اگرچه در نیمه اول نیز به اندازه کافی موقعیت خلق نکردیم، اما به آنها نیز خیلی اجازه انجام این کار را ندادیم. با توجه به اینکه این نهمین بازی متوالی ما است که هر سه روز یکبار انجام می شود، یک پیروزی خوب را به دست اوردیم. حالا تنها یک بازی قبل از استراحت تعطیلات سال جدید باقی مانده، کمی خسته هستیم و نمی توان این مسئله را انکار کرد، اما ما باید با تمام توان در بازی پایانی سال 2020 هم به میدان برویم.

 

ما باید آخرین بازی از این 10 مسابقه را به پایان رسانده و در ادامه با باشگاه جلسه گذاشته و هوشمندانه و با آرامش شرایط را ارزیابی کنیم تا متوجه شویم باید چه کاری  انجام داده و از چه کارهایی حذر کنیم.

 

احتمال جذب پاپو گومز از آتالانتا؟ من می خواهم به بازیکنانم احترام گذاشته و در مورد بازیکنان دیگر صحبت نکنم. پس از 14 بازی، باید در مورد انتظارات باشگاه بحث کرده و برخی موارد را به طور عینی ارزیابی کنیم.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا