ورزشی

پالاس 0-7 لیورپول؛ هدیه کریسمس کلوپ به قرمزها

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، از هفته 14 لیگ برتر امروز لیورپول صدرنشین در سلهرست پارک میهمان کریستال پالاس بود. پالاس در رده 12 قرار داشت و باید برابر تیمی قرار می گرفت که پس از برد روحیه بخش مقابل تاتنهام توانسته بود صدر جدول را پس بگیرد.

 

 

 

 

 

 

لیورپول زودتر از حد انتظار و دقیقه 3 به گل رسید. در شلوغی محوطه جریمه سادیو مانه توپ را به مینامینو رساند و ستاره ژاپنی با پای راست توانست دروازه پالاس را باز کند.

 

 

 

 

 

میهمان پس از دریافت این گل برای جبران جلو کشید و یک موقعیت عالی گلزنی را هم به دلیل ناهماهنگی بین جوردن آیو و ویلفرد زاها از دست داد.

دقایقی بعد در دقیقه 35 لیورپول به گل دوم رسید. این بار روبرتو فیرمینو بیرون محوطه جریمه به خوبی سادیو مانه را پیدا کرد تا ستاره سنگالی با شوت سرضرب و بی معطلی خود دروازه پالاس را برای دومین بار باز کند.

 

 

 

 

 

این پایان کار نبود و قرمزها دقیقه 43 توسط فیرمینو به گل سوم هم رسیدند. ارسال از چپ اندی رابرتسون را فیرمینو ابتدا به زیبایی کنترل کرد و سپس با یک بغل پای مطمئن توپ را وارد دروازه کرد.

نیمه اول با برتری 0-3 لیورپول به اتمام رسید.

 

لیورپول دقیقه 52  بازی به چهارمین گلش نیز دست یافت.

 

 

 

 

این بار ترنت الکساندر آرنولد بود که از سمت راست به جوردن هندرسون پاس داد و او هم از بیرون محوطه جریمه با یک بغل پای محکم کات دار توانست دروازه پالاس را باز کند تا قرمزها 4-0 پیش بیفتند.

 

 

 

 

دقیقه 68 لیورپول گل پنجم را زد. محمد صلاح به فیرمینو پاس داد و ستاره برزیلی هم توپ را از روی سر دروازه بان وارد دروازه کرد.

 

 

 

 

توپخانه قرمزها همچنان پرقدرت بود و دقیقه 80 محمد صلاح گل ششم را زد. روی یک ضربه کرنر ضربه سر ژوئل ماتیپ درون شش قدم روی سر صلاح فرود امد و او هم با یک چرخش سر توانست گلزنی کند.

 

 

 

 

صلاح دقیقه 84 دبل کرد تا هفتمین گل قرمزها نیز به ثبت برسد. اوکسلید چمبرلین در گوشه سمت راست محوطه جریمه به محمد صلاح پاس داد. ستاره مصری هم با پای چپ و به شکلی فوق العاده تماشایی توپ را از 20 متری به قعر دروازه فرستاد تا زیباترین گل بازی را به ثمر رسانده باشد.

در نهایت این بازی با پیروزی 0-7 لیورپول به اتمام رسید تا حاشیه امنیت در صدر جدول حفظ شود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا