سیاسی

مراسم رونمایی از یادبود اولین شهید مدافع سلامت نیروی هوایی ارتش

پنل اس ام اس هیرو

مراسم رونمایی از یادبود اولین شهید مدافع سلامت نیروی هوایی ارتشبه گزارش  حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه آلانه، امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در مراسم رونمایی از یادبود اولین شهید مدافع سلامت نیروی هوایی ارتش عنوان کرد: شهید محمدی در مقابله با شیوع ویروس کرونا حضور دائمی و پربار داشت.

وی افزود: شهید محمدی با وجود بازنشستگی، ولی به دلیل درگیری کشور با ویروس کرونا به صورت داوطلبانه و به عنوان یکی از مدافعین عرصه سلامت به میدان بازگشت و با تلاش شبانه روزی و کار مداوم در بیمارستان بعثت نهاجا سرانجام به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

فرمانده نیروی هوایی ارتش اضافه کرد: به گواه تمامی همکاران، این شهید بزرگوار بسیار متواضع، صبور و دارای اخلاق حسنه بود و با این که هیچ اجباری به حضور مجدد نداشت، ولی به دلیل تعصب به مجموعه کاری و حس انسان دوستی، به بیمارستان بعثت بازگشت و در این مدت حضوری پربار و دائمی داشت و تنها شهادت اجر خدمات صادقانه و شبانه روزی این شهید بزرگوار بود.

امیر سرتیپ نصیرزاده ضمن تبریک و تسلیت به خانواده و بازماندگان این شهید بزرگوار خاطرنشان کرد: تمامی پرستاران در جای جای کشور عزیزمان و به خصوص بیمارستان بعثت نهاجا با نهایت ایثار و فداکاری و از جان گذشتگی در حال خدمت به بیماران هستند و وظیفه ما جدی گرفتن توصیه‌های پزشکان و رعایت کامل تمامی پروتکل‌های بهداشتی برای جلوگیری از شیوع این ویروس است. انشاءالله همه ما ادامه دهنده راه این شهید گرانقدر که الگویی برای قشر پرستار در جامعه است، باشیم.

در ادامه این مراسم درمانگاه شهرک شهید شجاعی به نام شهید محمدی نامگذاری و داروخانه جدید و بخش دندانپزشکی این مرکز درمانی نیز با حضور امیر سرتیپ نصیرزاده افتتاح شد.

گفتنی است در پایان این مراسم از خانواده شهید محمدی و تعدادی از پرستاران نمونه به مناسبت فرارسیدن روز پرستار، تقدیر شد.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا