ورزشی

آنفیلد یک روز میزبان مجسمه هندرسون خواهد بود

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1726300/50

زمان: 12:07  
1399/09/29

بازدید: 6,564

روی هاجسون

روی هاجسون سرمربی سابق لیورپول می‌گوید روزی بدون شک مجسمه جردن هندرسون کاپیتان فعلی لیورپول در مقابل استادیوم آنفیلد نصب خواهد شد.

به گزارش “آلانه”، روی هاجسون سرمربی سابق لیورپول با ستایش از جردن هندرسون کاپیتان حال حاضر این تیم می‌گوید هندرسون موفق شده جایگاه خود به عنوان یکی از بزرگان باشگاه را تثبیت کند و شکی نیست که یک روز مجسمه او در کنار بزرگان تاریخ مرسی ساید در مقابل استادیوم آنفیلد نصب خواهد شد.

 

 

هندرسون بعد از هدایت لیورپول در کسب قهرمانی در چمپیونزلیگ در فصل گذشته به عنوان کاپیتان اول مرسی ساید تیمش را در لیگ برتر هم قهرمان کرد و به یک دوران انتظار سی ساله پایان داد. روی هاجسون که پیش از پیوستن هندرسون از ساندرلند به لیورپول در سال 2011 این تیم را ترک کرده در دوران سرمربی گری در تیم ملی انگلیس سابقه کار با او را داشته است. هاجسون از هندرسون به عنوان مهمترین رهبر لیورپول یاد کرده و او را ستایش کرد.

 

روی هاجسون در این باره گفت: ” هندرسون یک بازیکن استثنایی است که با تمام وجود تلاش می‌کند روز به روز باثبات تر ‌شود. در سال 2012 که جردن تازه به لیورپول منتقل شده بود ما او را به عنوان بازیکن تیم ملی انگلیس به جام ملتهای اروپا در لهستان و اوکراین بردیم. آن روزها جردن با جردن امروز خیلی فرق داشت”.

 

 

سرمربی سابق لیورپول در ادامه گفت: ” کسی که به چنین جایگاهی می‌رسد نشان می‌دهد که برای زندگی اش استاندارد خیلی بالایی تعریف کرده و به آن پایبند است. جردن بود که لیورپول را هدایت کرد تا برای اولین بار بعد از سی سال قهرمان لیگ شود آن هم با آن شکل عالی و مقتدرانه. من شک ندارم که در آینده مجسمه او در مقابل آنفیلد به عنوان یکی از بزرگان تاریخ باشگاه نصب خواهد شد”.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا