ورزشی

یونایتد کم کم در لیگ برتر مدعی قهرمانی می‌شود

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1726073/50

زمان: 13:17  
1399/09/28

بازدید: 5,199

مایکل اوون

مایکل اوون با تمجید از عملکرد اخیر منچستریونایتد گفت شیاطین سرخ کم کم به مدعی قهرمانی تبدیل می شوند.

به گزارش “آلانه”، مایکل اوون بعد از پیروزی 3-2 منچستریونایتد مقابل شفیلد در بازی دیروز دو تیم به تمجید از عملکرد اخیر شیاطین سرخ پرداخت و گفت یونایتد حالا کم کم به مدعی قهرمانی امسال در لیگ برتر تبدیل می‌شود. اوون از ستاره‌های تهاجمی یونایتد هم تمجید کرد و گفت آنها اگر بهترینهای لیگ برتر نباشد دست کم از بهترینها هستند. اوون از بازگشت پوگبا به میدان هم حمایت کرده و گفت پوگبا در زمین به درد یونایتد می‌خورد و نه روی سکوها.

 

 

مایکل اوون در گفتگو با آمازون در این باره گفت: ” در این فصل تعداد تیم‌هایی که می‌توانند مدعی قهرمانی باشند زیاد نیست ولی به نظرم یونایتد کم کم دارد در قامت مدعی قهرمانی ظاهر می‌شود. ولی تنها راهی که یونایتد برای مدعی بودن دارد این است که همیشه بهترین بازیکنانش را به میدان بفرستد”.

 

 

ستاره سابق فوتبال انگلیس در ادامه گفت: ” تیمی که پوگبا را در اختیار دارد یا فرناندس و دیگر ستاره‌های تهاجمی که امروز در اختیار سولسشر است، باید آنها را در زمین داشته باشد نه روی سکوها. کسی با نشاندن بازیکنان خوبش روی سکو مدعی قهرمانی نمی شود. شما بازیکنان بی نظیری دارید که میلیونها دلار روی آنها سرمایه گذاری کرده اید. پس باید برای بازی گرفتن از آنها راهی پیدا کنید. این تنها روش ممکن است”.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا