ورزشی

کنعانی‌زادگان به دنبال تحقق یک ادعا

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1726024/4

زمان: 09:16  
1399/09/28

بازدید: 7,672

هیچکس در‌‌ تیم فعلی پرسپولیس به اندازه یاغی جوان این تیم به دنبال کری نبوده و او اکنون در موقعیتی قرار دارد که می‌خواهد یک ادعای بزرگ را به اثبات برساند.

به گزارش “آلانه”، وقتی بار دیگر فرصت حضور در پرسپولیس را به دست آورده بود، اینقدر برای تیم آبی‌پوش کری خوانده بود تا بخش اعظمی از هواداران سرخپوش رفتار گذشته او را از خاطر ببرند.

 

کنعانی زادگان که یک بار در مذاکره با علی اکبر‌ طاهری مدیر وقت پرسپولیس به نتیجه نرسید و در تصمیمی جنجالی مسیر استقلال را در‌ پیش گرفته بود، بعد از روزهای تلخی که در این تیم دنبال کرد به دنبال بازگشت به تیمی بود که بتواند شرایط تیم ملی را نیز برای خودش به بهترین شکل دنبال کند.

 

مدافع میانی پرسپولیس در بازگشت به این تیم و در حالیکه مدعیان بزرگی را پیش روی خود می‌دید توانست نمایش درخشانی را به جا گذاشته و در‌ پایان فصل نیز اولین قهرمانی خود در لیگ برتر را جشن بگیرد. او اما هدف بزرگی در سر دارد؛ با شیطنت عجیب او بعد از حضور در دوحه و اولین تمرین تیم که با اشاره به توپ فینال آسیا برای دیگر رقبا خصوصا داخلی‌ها رجز و کری خوانده بود، کنعانی زادگان به دنبال این است تا با همراهی هم‌تیمی‌هایش یکی از بی‌اشتباه‌ترین بازی‌های دوران فوتبالی خود را مقابل خط هجومی خطرناک حریف پشت سر گذاشته و یک رویای بزرگ را به سمت تحقق پیش ببرد.

 

شماره ۶ پرسپولیس که اکنون در روزهای غیبت شجاع خلیل زاده، وظیفه بزرگی نیز بر دوش خواهد داشت تا هم از نظر کیفی و هم محبوبیت بتواند هواداران را همراه خود کند، با بالاترین حد از نظر انگیزه و آمادگی روحی و بدنی پا به فینال خواهد گذاشت و امیدوار به تحقق این رویای بزرگ است و باید دید به آن دست خواهد یافت یا خیر.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا