ورزشی

نگرائو:می‌خواهم بهترین بازیکن و گلزن ACL بشوم

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، جونیور نگرائو ستاره زهردار اولسان هیوندای یکی از مهمترین امیدهای این تیم کره‌ای برای شکست دادن پرسپولیس و قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا است.

 

جونیور برزیلی که در پیشانی خط حمله اولسان قرار دارد امسال در کی‌لیگ در 27 بازی موفق شده 26 گل به ثمر برساند تا نشان دهد چه گلزن تمام عیاری است. او در لیگ قهرمانان هم حضوری درخشان در خط حمله اولسان داشته و در 8 بازی این تیم تا پیش از فینال 5 بار دروازه حریفان را باز کرده و یک پاس گل داده است.

 

 

جونیور نگرائو در مصاحبه‌ای با رسانه‌های کره‌ای به سوالات آنها درباره فینال لیگ قهرمانان پاسخ داد.

 

از لیگ قهرمانان آسیا چه می خواهی؟

من برای همه چیز می جنگم و می خواهم هم آقای گل رقابتها بشوم و هم بهترین بازیکن تورنمنت. ولی از همه مهمتر برای همه ما بدست آوردن جام قهرمانی است.

 

نظرت درباره درصد احتمال پیروزی اولسان چیست؟

در فینال قدرت ذهنی و روحیه بالاتر است که نتیجه را مشخص می‌کند. ما سال گذشته در لیگ کره و امسال با اینکه تیم بهتری داشتیم نتوانستیم به قهرمانی برسیم و این را فراموش نمی‌کنیم. تیمی که قوی باشد می‌تواند برنده بشود و روحیه در چنین بازی‌ای مهمترین عامل پیروزی است.

 

پرسپولیس چند غایب مهم دارد. این شانس اولسان را بیشتر می‌کند؟

همینطور که گفتم علاوه بر داشتن یک تیم خوب و قوی که بازیکنانش را در اختیار دارد داشتن روحیه بالا اهمیت زیادی دارد و می‌تواند شانس قهرمانی را افزایش بدهد. ما فقط به خودمان فکر می کنیم.

 

اولسان در آسیا فوتبال سریعی بازی می‌کند؟ فرق این تورنمنت با لیگ برای شما چیست؟

ما بیشتر از یک سال است با هم هستیم و همدیگر و سبک بازی همدیگر را خیلی خوب شناخته ایم. سبک ما این است که کنترل توپ را بدست بگیریم و حریف را خسته کنیم تا در نهایت با پیدا کردن یک فضای خالی از آن برای حمله استفاده کنیم.

 

با وجود تغییرات بسیار در ترکیب اولسان، رمز ثبات این تیم چیست؟

تیم ما بازیکنان خوب زیادی دارد و ما همه برای هم احترام قائلیم. من در لیگ کره چندین بازی به میدان نرفتم ولی به جای غر زدن در سکوت به تلاش و تمرین ادامه دادم و از هم بازی‌هایم حمایت کردم. این درباره همه بازیکنان ما صادق است.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا