ورزشی

دایی به انتخابات فدراسیون فوتبال ورود کند!

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1726088/43

زمان: 13:57  
1399/09/28

بازدید: 7,487

درخواست مدیران AFC:

مدیران کنفدراسیون فوتبال آسیا از ستاره سابق تیم ملی ایران درخواست داشته‌اند تا در انتخابات پیش‌روی ریاست فدراسیون فوتبال ورود کند.

به گزارش “آلانه” در عرصه مدیریتی دنیای فوتبال در بسیاری از کشورها، بازیکنان و چهره‌های خوشنام فوتبالی پس از پایان دوران بازی‌شان در کسوت مدیریت به کار خود ادامه می‌دهند و چهره‌های شاخصی چون داور سوکر در کرواسی، پله در برزیل، ژرژ وه‌آ در لیبریا و … در رأس مدیریت فوتبال و ورزش در کشورهای خود هستند؛ در ایران نیز شایعات و اخبار زیادی درباره ورود چهره‌های مختلف و بزرگ به عرصه مدیریتی شنیده می‌شود اما هیچ‌گاه این اتفاق عملیاتی نشده است. چهره‌های نظیر علی دایی، مهدی مهدوی‌کیا و … که تاکنون بارها نام آن‌ها در رسانه‌ها مطرح شده اما هیچ‌گاه آن‌ها اعلام کاندیداتوری خود را برای ریاست فدراسیون فوتبال ایران نداشته‌اند.

 

حالا علی دایی در گفتگو با تابناک پرده از درخواست مدیران AFC برای کاندیداتوری او در انتخابات فدراسیون فوتبال برداشته است؛ او در این‌باره و همچنین رد پیشنهاد وزارت‌خانه ورزش و جوانان گفته: چند سال پیش گفتم که ابتدای شروع به کار دولت فعلی پیشنهاد قبول پُست وزارت ورزش را داشتم؛ سه مرتبه هم با من در این خصوص صحبت شد. مدیران ای‌اف‌سی با من صحبت کردند که در انتخابات فدراسیون فوتبال شرکت کنم اما شرایط ما به گونه‌ای نیست که علی دایی بتواند چنین پیشنهاداتی را بپذیرد. به همین دلیل من اصلا به این مسائل و ورود به مدیریت کلان ورزش و فوتبال فکر نمی‌کنم. دوست دارم آزاد باشم و برای وقتم خودم برنامه‌ریزی کنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا