سیاسی

دانشگاه شهید ستاری نمونه‌ای از کارآمدی نظام جمهوری اسلامی است

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش  حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه آلانه، سردار غلامی فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسدار امام حسین (ع) سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بازدید از دانشگاه هوایی شهید ستاری و ضمن امضا تفاهم نامه میان دو دانشگاه، اظهار کرد: به لطف خدا و در طول چهل سالی که از انقلاب گذشته، نقش آفرینی ملت درتبعیت از ولایت و نقش آفرینی نیرو‌های مسلح در ایفای وظیفه خود در دفع خطرات دشمنان و استقرار امنیت پایدار در سطح کشور، مدیون تعاملات و هم افزایی‌ها و داشتن یک نگاه واحد و مشترک به یک چشم انداز بلند است که زمینه ساز موفقیت‌هایی در گام اول انقلاب را فراهم کرده است.

وی افزود: باید بدانیم همه مستکبرین عالم برای جلوگیری از پیشرفت و گسترش انقلاب دست به دست هم داده اند و تنها وحدت آحاد ملت ایران و اجزای حاکمیت منجر به شکست دشمنان قسم خورده انقلاب خواهد شد.

سردار غلامی اطهار کرد: دانشگاه شهید ستاری بعد از انقلاب اسلامی، توسط دانشمندان و متخصصان داخلی ایجاد شد و طراحی دانشگاه، تخصص‌های دانشگاه و تولید علم توسط این دانشگاه، نمونه‌ای از کارآمدی نظام جمهوری اسلامی است.

فرمانده دانشگاه امام حسین (ع) خاطرنشان کرد: ما در گام دوم انقلاب اسلامی برای مقابله با این دشمنی دشمنانمان، به شدت نیازمند تداوم این حرکت‌ها برای حفظ انقلاب هستیم؛ چرا که در گام دوم، در حال نزدیک شدن به قله هستیم و ادامه راه مستلزم تعاملات بیشتر و تداوم حرکت‌های علمی و جهادی است.

سردار غلامی تصریح کرد: مأموریت واحد ما در تمامی دانشگاه‌های نیرو‌های مسلح، تربیت افسران و پاسدارانی در تراز انقلاب اسلامی است و قطعاً داشتن اساتید نخبه، الگو و تراز بالا که توان انتقال مسائل تربیتی در کنار مسائل علمی و پژوهشی را دارند، منجر به کشف نخبه‌های علمی و نظامی و آینده سازان ایران اسلامی خواهد شد.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا