ورزشی

جلسه النصری ها برای جریمه عبدالرزاق حمدالله

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”،  در مرحله یک هشتم نهایی رقابت های جام حذفی عربستان، دو شب پیش تیم های النصر و الرائد در استادیوم ملک فهد شهر ریاض به مصاف هم رفتند که این بازی با برتری دو بر صفر نصراوی ها به پایان رسید.

اما در دقیقه 31 این بازی، پس از آنکه عبدالرزاق حمدالله روی یک صحنه 4 بازیکن هم تیمی را در کنارش داشت و تنها 3 مدافع از تیم الرائد حضور داشتند، تصمیم به دریبل زدن مدافع حریف گرفت که این امر منجر به از دست دادن توپ توسط او شد. اتفاقی که با اعتراض سلطان الغنام دیگر بازیکن النصری ها مواجه شد.

پس از این صحنه، حمدالله و الغنام با یکدیگر درگیر شدند و پس از آنکه ستاره مراکشی النصر ضربه ای را به هم تیمی خود وارد کرد، گلوی او را نیز فشار داد. اتفاقی که توسط دوربین های حاضر در استادیوم شکار شد.

اما گزارش های مطبوعاتی در عربستان از تصمیم باشگاه النصر برای برخورد با این دو بازیکن خبر می دهد. به گفته روزنامه الریاضیه، حسین عبدالغنی مدیر اجرایی النصر در تدارک برگزاری جلسه ای با اعضای هیئت مدیره باشگاه و کادرفنی النصر است تا در خصوص جریمه مالی یا قراردادی برای این بازیکن مراکشی، تصمیم گیری کنند.

محمد البکیری کارشناس ورزشی عربستان، در مورد این اتفاق اظهار داشت: راستش را بخواهید، این یک صحنه ناخوشایند و دردناک بود و زیبنده ستاره جهانی و بزرگی مانند عبدالرزاق حمدالله در قبال یک ستاره جوان نبود و این اتفاق برای یک باشگاه بزرگ خوب نبود.

در همین زمینه، عبدالرحمن الزید کارشناس داوری، درباره صحنه درگیری عبدالرزاق حمدالله مراکشی و هم تیمی اش سلطان الغانم اظهار داشت که در این صحنه نیازی به دادن کارت قرمز نبود.

الزید که یک کارشناس داوری برای کانال های ورزشی عربستان است، گفت: هیچ برخورد زشت و زننده ای بین عبدالرزاق حمدالله و سلطان الغنام وجود نداشت که داور بخواهد میانجی گری کرده یا به آنها کارت قرمز بدهد.

سخنان الزید در تضاد با احمد الوداعی تحلیلگر داوری روزنامه الجزیره بود. او می گوید: حمدالله باید پس از رفتار زشت و زننده ای که با سلطان الغانم داشت، از زمین مسابقه اخراج می شد و باید یک کارت زرد نیز به سلطان الغنام می داد. در این صحنه باید کمک داوری ویدیویی (VAR) به داور مسابقه کمک می کرد تا در مورد این صحنه تصمیم گیری کند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا