ورزشی

بازگشت مهدی‌پور،مظاهری و عارف به فولادشهر

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، در چارچوب هفته هفتم رقابت های لیگ برتر، استقلال صدرنشین در اصفهان مهمان ذوب آهن خواهد بود. شاگردان محمود فکری با 6 غایب در مقابل ذوب آهنی قرار می گیرند که آنها نیز حداقل 7 بازیکن خود را به دلیل ابتلا به کرونا در اختیار ندارند.

اما در دیدار امروز دو تیم، 8 بازیکن در لیست استقلال و ذوب آهن حضور دارند که در فصول گذشته، لباس تیم رقیب را بر تن کرده و امروز باید در برابر تیم سابق خود به میدان بروند.

شاید با گفتن جمله بازیکنان سابق استقلال و ذوب آهن، بزرگترین نامی که به ذهن مخاطب برسد، رشید مظاهری باشد. سنگربان جدید آبی پوشان 6 فصل پیراهن ذوب آهن را بر تن کرد و 170 بار برای این تیم به میدان رفت. حالا او در بازی امروز در مقابل تیم سابقش قرار می گیرد.

 

دیگر بازیکن استقلالی که سابقه بازی در ذوب آهن را دارد، امیرارسلان مطهری است. او که در نقل و انتقالات زمستانی لیگ هجدهم راهی اصفهان شد، در مجموع 36 بار برای اصفهانی ها به میدان رفت و امروز نیز با تیم سابقش دیدار خواهد کرد.

 

مهدی مهدی پور نیز دیگر بازیکن سابق اصفهانی هاست که تابستان امسال پس از جدایی از ذوب آهن، راهی استقلال شد. او در لیگ چهاردهم به ذوب آهن پیوست و در نقل و انتقالات زمستانی لیگ هفدهم برای گذراندن خدمت سربازی به تراکتور پیوست و در فصل گذشته دوباره به ذوب آهن برگشت. حالا او امروز در مقابل تیم سابقش به میدان خواهد رفت.

 

سجاد آقایی و عارف غلامی دیگر بازیکنان استقلال هستند که سابقه بازی در ذوب آهن را دارند. آقای فصل گذشته و به صورت قرضی راهی اصفهان شد و تنها یک بار در ترکیب این تیم به میدان رفت. غلامی در لیگ هجدهم به ذوب آهن پیوست ولی پس از یک نیم فصل و انجام 7 بازی، از این تیم جدا شد و به فولاد خوزستان پیوست. البته غلامی برای دیدار امروز به اصفهان سفر نکرده و قطعا در برابر ذوبی ها به میدان نمی رود.

 

در لیست ذوب آهن نیز 3 بازیکن هستند که سابقه پوشیدن لباس استقلال را در کارنامه دارند. فرشاد محمدی مهر در لیگ هجدهم از پارس جنوبی به استقلال پیوست ولی تنها پس از انجام 9 بازی، از استقلال جدا شد.

علی دشتی دیگر بازیکن سابق آبی پوشان است. او در فصل گذشته لباس استقلال را برتن کرد ولی تنها در یک بازی بیش از 60 دقیقه در ترکیب تیمش به میدان رفت. او به طور کلی 16 بار برای استقلال به میدان رفت.

مجتبی حقدوست که در زمان حضور علیرضا منصوریان از نفت تهران به استقلال پیوست، دیگر بازیکن سابق آبی پوشان است. او 13 بازی برای این تیم انجام داد.

دیدار استقلال و ذوب آهن امروز از ساعت 15 و در ورزشگاه فولاد شهر برگزار می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا