ورزشی

کونته: سه امتیاز برد ناپولی ارزش دو برابر دارد

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1725872/50

زمان: 09:40  
1399/09/27

بازدید: 2,287

آنتونیو کونته بعد از پیروزی اینترمیلان بر ناپولی گفت پیروزی در این بازی بسیار تاکتیکی آسان نبوده و سه امتیاز این بازی برای تیمش ارزشی دو برابر دارد.

به گزارش “آلانه”، اینترمیلان دیشب در جوزپه مئاتزا به مصاف ناپولی رفت و در یک بازی دراماتیک و پربرخورد موفق شد در نهایت با تک گل روملو لوکاکو از روی نقطه پنالتی ناپولی را 1-0 شکست دهد و به یک امتیازی آث میلان صدرنشین برسد.

 

 

آنتونیو کونته سرمربی اینتر در پایان بازی به دشواری پیروزی مقابل شاگردان گتوزو اعتراف کرد و گفت تیمش در یک بازی به شدت تاکتیکی عالی کار کرده و سه امتیاز این بازی برای اینتر ارزشی دو برابر دارد.

 

کونته در پایان بازی به خبرنگاران گفت: ” من به بچه‌ها گفته بودم که پیروزی در چنین مسابقه‌هایی می‌تواند به ما خیلی کمک کند. ولی پیروزی مقابل ناپولی اصلاً ساده نبود. ناپولی تیم فوق العاده ای است. ما شاهد یک بازی تاکتیکی بودیم که در آن هر دو تیم برای یکدیگر احترام زیادی قائل بودند. البته بازی خیلی زیبایی نشد اما این سه امتیاز که در مقابل یک تیم جاه‌طلب مثل ناپولی بدست آمد برای ما خیلی مهم است. تیمی مثل ناپولی با آن جاه‌طلبی که همیشه خودش را شانس قهرمانی می داند باعث می شود این سه امتیاز برای ما عملاً ارزشی دو برابر داشته باشد”.

 

 

کونته در ادامه گفت: ” تیم ما اهمیت و وزن این بازی را درک می‌کرد و می‌دانست که پیروزی ساده بدست نخواهد آمد. پیروزی در چنین مسابقه‌های سختی مقابل تیمی به این خوبی می‌تواند نشانه خوبی برای اینتر باشد. ناپولی تیم بزرگی است با ساختار عالی و یک مربی درجه یک. ما همدیگر را می شناسیم و تیمهای هم را به دقت آنالیز کرده بودیم و به همین خاطر استراتژی خودمان را بر اساس خنثی کردن حملات حریف سازماندهی کرده بودیم. شاید به همین علت بود که بازی از نگاه تماشاچی چنگی به دل نمی زد”.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا