ورزشی

پیولی: میلان بیشتر از آنچه باید گل می‌خورد

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1725874/50

زمان: 10:00  
1399/09/27

بازدید: 2,676

استفانو پیولی سرمربی میلان بعد از تساوی 2-2 تیمش مقابل جنوا از این بازی به عنوان یک بازی پیچیده یاد کرد ولی گفت میلان نباید از حریف دو گل دریافت می‌کرد.

به گزارش “آلانه”، آث میلان صدرنشین لیگ سری آ دیشب به خانه جنوا رفت و در مقابل این تیم به تساوی 2-2 رضایت داد. با این حال میلان همچنان با اختلاف یک امتیاز نسبت به تیم دوم جدول، اینتر، صدرنشین لیگ ایتالیا باقی ماند.

 

 

استفانو پیولی سرمربی میلان در پایان بازی از مصاف تیمش با جنوا به عنوان مسابقه ای پیچیده یاد کرد ولی گفت از تیمش انتقاد دارد چرا که میلان نباید در چنین بازی ای دو گل از حریف دریافت کند.

 

سرمربی میلان در پایان بازی گفت: ” ما در یک بازی پیچیده و در زمین چمنی که کار را سخت می‌کرد به نتیجه تساوی رسیدیم. ما بدون اینکه حریف فرصت گلزنی زیادی روی دروازه ما ایجاد کند اجازه دادیم که دو بار دروازه مان باز شود. ما رویهم رفته بیشتر از آنچه باید گل می خوریم. این بازی سخت بود و کیفیت چمن اجازه نمی داد دقت تکنیکی داشته باشیم. با اینحال ما تا لحظه آخر برای پیروزی تلاش کردیم ولی متاسفانه موفق نشدیم”.

 

 

پیولی در ادامه درباره مصدومین تیمش به خصوص زلاتان گفت: ” وقتی پنج شش نفر از بازیکنان غایب هستند شخصیت تیم دچار تغییر می‌شود. ما تا قبل از این خیلی مصدوم نداشتیم ولی الان مصدومین ما زیاد شده اند. با اینحال کسانی که امروز در زمین حضور داشتند خوب بازی کردند”.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا