ورزشی

نیمار را دوست دارم اما باید واقع بین باشیم

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1725910/52

زمان: 13:20  
1399/09/27

بازدید: 11,987

ویکتور فونت:

ویکتور فونت، نامزد ریاست باشگاه بارسلونا جذب نیمار را امری بعید تلقی می کند.

به گزارش “آلانه”، طی یک سال گذشته شایعات زیادی در رابطه با احتمال بازگشت نیمار به بارسلونا شنیده شده است. این مسئله در تابستان 2019 به اوج خود رسید اما نهایتاً ستاره برزیلی در PSG ماندگار شد.

 

چند روز دیگر انتخابات ریاست باشگاه بارسلونا برگزار می شود و یکی از وعده‌هایی که نامزدهای این سمت آن را مطرح می کنند، بازگرداندن نیمار به نوکمپ است. با این حال ویکتور فونت این امر را بعید تلقی می کند. نامزد ریاست بارسا در این باره گفت: ” من او را به عنوان یک بازیکن دوست دارم و از تماشای بازی او لذت می برم چرا که یک استعداد ناب است اما باید در موردش واقع‌بین باشیم. او احتمالاً حقوق بسیار زیادی درخواست خواهد کرد که ما شاید نتوانیم آن را پرداخت کنیم.

 

 

 

 

فراتر از این ما بارسلونا هستیم و باشگاه از هر چیز دیگری مهم تر است. نیمار اینجا را ترک کرد و مدام از باشگاه شکایت می‌کند. فکر می‌کنم همه چیز واضح است.”

 

فونت درباره شایعات جدایی مسی: ” ما فکر می کنیم می توان او را حفظ کرد. فراتر از ناامیدی او که احتمالاً به ماه آگوست گذشته باز می گردد‌، او به بارسلونا عشق می ورزد. مسی همیشه گفته می خواهد به کارش در بارسلونا پایان دهد و نا امیدی او به خاطر یک پروژه ناموفق بوده است. این دقیقا همان چیزی است که ما روی آن کار خواهیم کرد تا دوباره رقابت کنیم. من فکر می‌کنم او به ما فرصت خواهد داد.”

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا