ورزشی

فکری: وارث تیمی هستم که چند سال نتیجه نگرفته است

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، استقلال در هفته هفتم رقابت های لیگ برتر مهمان ذوب آهن خواهد بود. محمود فکری در نشست خبری پیش از این دیدار گفت رقیبان همیشه در برابر استقلال انگیزه دارند و حالا که تیم او به صدر جدول رفته، این انگیزه نیز دوچندان شده است.

فکری در این نشست خبری گفت: جا دارد قبل از صحبت هایم مجددا از تک تک بازیکنان استقلال تشکر کنم چون چند هفته خیلی سختی را گذرانده اند. خدا را شکر با کمک آنها ما به صدر جدول رسیدیم. حالا با بازی بیشتر و یا تفاضل گل بیشتر در هر صورت به صدر رفته ایم که هیچ فرقی ندارد.

او ادامه داد: صعود به صدر جدول کار ما را سخت تر می کند، ان شالله بچه ها تلاش و دقت بیشتری کنند تا صدر جدول را به هر قیمتی که هست، حفظ کنیم. با توجه به اینکه الان صدرنشین هستیم، مطمئنا رقبا همیشه انگیزه زیادی در برابر استقلال دارند و صدرنشینی ما هم انگیزه دوباره ای به حریفان می دهد. ذوب آهن تیم خوبی است و مربی بسیار خوبی دارد و مطمئنا برای گرفتن امتیاز از ما وارد زمین می شوند که این کار ما را سخت می کند. ولی در مجموع امیدوارم با تلاش و دقت بیشتر 3 امتیاز بازی را بگیریم.

فکری درباره تعداد بالای مصدومان این تیم گفت: ما وارث تیمی هستیم که چند سال است نتیجه نگرفته و بار روحی و روانی سنگینی روی بازیکنان است. از طرف دیگر فشار جسمی زیادی از سالهای قبل روی آنها بوده و در بین دو فصل بازیکنان استراحت مناسبی نداشته اند، مشکلات ما پدیدار می شود. بیشتر بازیکنان مصدوم ما هم کسانی هستند که از سال قبل در تیم حضور داشته اند، یعنی فشار روحی و روانی  که روی آنها بوده، یکی از علل آسیب دیدگی آنهاست.

سرمربی استقلال ادامه داد: از طرف دیگر ما فرصت آماده سازی و بدنسازی نداشتیم و وارد بازیها شدیم. هر کدام از بازیکنان آسیب دیدگی های جزئی از سال گذشته داشتند که الان خودش را نشان می دهد. ولی در مجموع این مسائل نه ربطی به کادر فنی و نه ربطی به کادر پزشکی گذشته دارد، این مسائل از سال قبل وجود داشته است. ان شالله بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم که بحث های روحی و روانی بازیکنان برطرف شود. از طرفی بتوانیم به بازیکنان استراحت هایی بدهیم تا از نظر جسمی استراحت لازم را داشته باشند و در مجموع بتوانیم تمام تیم را در خدمت داشته باشیم.

او در پایان گفت: امیدوارم فردا بازی خوب و دور از هر گونه مسائل حاشیه ای که ممکن است بازی را تحت الشعاع قرار بدهد شاهد باشیم و یک بازی جوانمردانه را از دو طرف ببینیم و هر تیمی که مستحق پیروزی باشد، برنده از زمین خارج شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا