ورزشی

فاضلی: سرم پایین است و انتقادات را می‌پذیرم

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، نتیجه جدال دو تیم نساجی مازندران و مس رفسنجان که امروز از ساعت 15:00 در ورزشگاه شهید وطنی قائم‌شهر برگزار شد در پایان با حساب یک صفر به سود شاگردان محمد ربیعی سرمربی مس رفسنجان خاتمه یافت.

در پایان این دیدار وحید فاضلی سرمربی نساجی در نشست خبری این بازی حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. او در ابتدا درخصوص شرایط بازی گفت: «درباره بازی واقعاً صحبت خاصی ندارم، فقط از هوادارانمان عذرخواهی می‌کنم. واقعاً ناراحتم به خاطر هوادارانی که با این تیم می‌خوابند و بیدار می‌شوند. هفته قبل یکسری از این هواداران را دیدم که اشک می‌ریختند. حرفی برای گفتن نیست. سرم پایین است و هر انتقادی را می‌پذیرم و تمام تلاشمان را می‌کنیم که بتوانیم نساجی را به جدول برگردانیم. از همه هواداران عذرخواهی می‌کنم.

 

فاضلی در پاسخ به این سؤال که دلیل اصلی باخت تیمش چه بوده اظهار داشت: «اگر بخواهم مهم‌ترین دلیل باخت را بگویم باید به عدم تمرکز بازیکنم اشاره‌کنم. به خاطر که ما همین صحنه را ما بارها و بارها تمرین کردیم. امروز به همان حالتی که تمرین کرده بودیم، تیم حریف به گل رسید. به‌هرحال این هشداری برای ماست. من همیشه می‌گویم که سرم پایین است و انتقاد به من بشود ولی بازیکنانمان هم باید درک کنند که پیراهن چه تیمی تنشان است. هفته پیش هم به همین شکل گل خوردیم. امروز مس رفسنجان دست‌هایش بالابود. اصلاً توپی در محوطه جریمه ما نیاوردند. مس اصلاً موقعیتی نداشت. یک ارسال کردند و توپ به درون دروازه ما جای گرفت. واقعیت این است که من باید یک بررسی بکنم چون به بعضی‌ها خیلی موقعیت دادم. ولی مثل‌اینکه هنوز پاسخگوی خواسته‌های ما و هوادارانمان نیستند. من کاملاً هواداران را درک می‌کنم. هواداران هفته پیش غرورشان شکسته شد. تمام تلاشم را می‌کنم که بتوانیم به جدول برگردانیم و بازیکنان را جمع کنم.

 

سرمربی نساجی درباره نیما میرزازاد، و اینکه با 4 گلی که در بازی قبل دریافت کرد شرایط ذهنی لازم را نداشت بیان کرد: «درباره نیما به غیر بازی با سپاهان عملکرد او خوب بوده است. در بازی با سپاهان هم خیلی از نفرات ما خراب بودند. نمی‌توانستیم یک گلر جوان و آینده‌دار را به خاطر یک بازی از ترکیب بیرون بگذاریم. شاید فوتبالش نابود می‌شد. ما این حال این ریسک را کردیم و امروز هم به او بازی دادیم و عملکردش هم بد نبود. باید دقیق‌تر او را آنالیز کنیم تا پاسخگوی کار فنی او باشم.»

 

سرمربی نساجی همچنین درباره اینکه چرا نتوانستند واکنش خوبی نسبت به گلی که دریافت کرده‌اند، نشان دهند گفت: «من این حرف شما را قبول دارم. ما بدون توپ خوب می‌جنگیم ولی زمانی که توپ داریم اشتباهات ما زیاد می‌شود. باید این را کارکنیم البته علتش را هم می‌دانم ولی دوست ندارم در عموم اعلام کنم. باید دست‌به‌دست هم بدهیم. تخریب بازیکنان و مربی الآن کمکی به ما نمی‌کند. وی من خودم سرم پایین است و تمام انتقادات را می‌پذیرم. کار سخت و تیم‌ها شکل گرفته‌اند و ما نمی‌توانیم فقط با جنگندگی صرف نتیجه بگیریم. اگر می‌خواهیم جنگنده باشیم لااقل نباید بدون توپ اشتباه کنیم. می‌توانید تمرینات ما را ببینید. ما کاملاً روی نقشه‌های مختلف کار می‌کنیم. بازهم به بچه‌ها خسته نباشید می‌گویم ولی نباید این‌گونه گل می‌خوردیم. این صحنه‌ را بارها تمرین کرده بودیم. باید بتوانیم این نقیصه را برطرف کنیم.. به‌هرحال همه باید بدانیم که کجا کار می‌کنیم. نساجی بزرگ است و قدمت دارد.

 

فاضلی درباره تیم داوری هم اظهار کرد: «تا زمانی که داوری‌های ما این‌گونه باشد تیم‌های حریف وقت تلف می‌کنند. قطعاً ۱۵ دقیقه راحت وقت تلف کردند. تیم داوری هم همکاری می‌کند و نمی‌دانم چرا فوتبال ما چرا به این صورت شده است.»

او درباره اینکه چرا تیم تا این حد بی‌روح و سرد است تأکید کرد: «من تمام این صحبت‌ها را قبول دارم. قصد طفره رفتن ندارم اما بهتر است همین‌جا کنفرانس را به اتمام برسانیم وارد با من تماس بگیرید تا جواب این سوالات را بدهم. اینکه من در این شرایط بخواهم پاسخگو باشم ممکن است تحت‌فشار صحبتی کنم که به ضرر تیم تمام شود.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا