ورزشی

شکایت النصر از پرسپولیس رد شد(عکس)

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1726013/43

زمان: 23:35  
1399/09/27

بازدید: 34,931

دادگاه عالی ورزش شکایت باشگاه النصر از پرسپولیس را رد کرد.

 

به گزارش آلانه، در حالی که شایعات بسیار زیادی درباره ماجرای شکایت النصر از پرسپولیس در شبکه های اجتماعی منتشر می‌شد اما سرانجام دادگاه عالی ورزش تصمیم نهایی را گرفت و با رد درخواست النصری ها، این پرونده را برای همیشه مختومه کرد.

 

باشگاه زردپوش عربستانی پس از این که در کمیته انضباطی و سپس استیناف ای اف سی شکست خورد، به سراغ دادگاه CAS در سوییس رفت و حتی خبرنگاران نزدیک به این باشگاه نیز مدارکی را منتشر کردند که البته در اعتبار شک و تردید وجود داشت، اما شانس پیروزی را برای النصر نشان می‌داد.

 

با این حال اکنون تصمیم دادگاه عالی ورزش نشان می‌دهد که این مدارک نیز چندان معتبر نبوده و نظر قضات CAS را جلب نکرده است. همچنین با درخواست النصر برای تعویق بازی فینال جهت رسیدگی بیشتر نیز مخالفت شده تا دیدار پرسپولیس – اولسان قطعی به نظر بیاید.

 

 

بنابراین بازی تیم های پرسپولیس و اولسان هیوندای کره جنوبی روز شنبه در ورزشگاه الجنوب برگزار می‌شود و فرجام چهار شکایت باشگاه النصر نیز چیزی بیشتر از پاسخ منفی نبوده است.

 

سعودی ها اکنون می‌توانند از دادگاه عالی ورزش در سوییس به دادگاه عالی این کشور شکایت کنند اما باتوجه به این که دو روز تا فینال آسیا مانده، بعید است که چنین اتفاقی رخ دهد.

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا